Selena Gomez ma nowy tatuaż! Jest bardzo symboliczny

2021-04-19 10:22 kp
Selena Gomez
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Selena Gomez dodała do swojej kolekcji tatuaży nową dziarę! Wokalistka ma na swoim ciele już kilka trwałych ozdób, jednak stawia zawsze na bardzo subtelne rysunki, dzięki czemu jej tatuaże nigdy nie rzucają się w oczy. Podobnie jest w przypadku nowego tatuażu Seleny Gomez. Wokalistka wytatuowała ważny dla niej symbol. W którym miejscu?

Choć na pierwszy rzut oka tego nie widać, Selena Gomez - jak wiele innych gwiazd - jest zdeklarowaną fanką tatuażu. Gwiazda ma na swoim ciele kilka rysunków, jednak w przeciwieństwie do wielu koleżanek i kolegów z branży, stawia zawsze na niewielkie i nierzucające się w oczy znaki. Tym razem zdecydowała się na kolejny malutki tatuaż, umieszczony jednak w bardzo widocznym miejscu.

Przypomnijmy, że Selena Gomez ma na swoim ciele ponad dziesięć tatuaży. Wśród jej dziar znajdują się m.in. nuta na nadgarstku, średnik, cyfra 1 pod biustem, litera G za uchem (od imienia jej siostry Grace), najświętszą sylabę hunduizmu Om na biodrze czy zdanie "love yourself first" zapisane po arabsku.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Nowy tatuaż Seleny Gomez

Teraz Selena Gomez dodała do tej kolekcji nowy tatuaż - to mały krzyż na obojczyku. Autorem tatuażu jest artysta z Nowego Jorku Bang Bang, który odpowiada też za poprzednie tatuaże wokalistki. Tatuażysta pokazał swoje dzieło na krótkim filmiku na Instagramie.

Bang Bang zdradził w rozmowie z ET, że zrobienie nowego tatuażu Seleny Gomez było dla niego trochę stresujące. Wszystko z powodu bardzo wyeksponowanego miejsca nowego rysunku.

Jest dokładnie na jej obojczyku, gdzie wszyscy to widzą. To kilka prostych linii i wygląda na łatwe. Ale ja się napociłem.

- powiedział.

Tatuaże są naprawdę bardzo emocjonalną rzeczą. Kiedy ktoś robi tatuaż, który jest w jakikolwiek sposób religijny, nie muszę nawet o to pytać. Wiem, że ten tatuaż dodaje mu mocy i lubię być tego częścią.

- dodał.

Selena Gomez na co dzień nie mówi dużo o swojej religijności. Gwiazda kwestie religii wolała dotąd zostawiać dla siebie - wytatuowanie krzyża to jednak ważna deklaracja dotycząca tego, jakie miejsce w jej życiu zajmuje wiara.

Jak Wam się podoba nowy tatuaż Seleny Gomez?

NAJNOWSZE