Selena Gomez spędziła tydzień w Kenii! Działała w wolontariacie

2019-12-11 15:50 kp
Selena Gomez
Autor: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/East News

Jeśli mieliście ostatnio wrażenie, że Selena Gomez gdzieś zniknęła - mieliście rację. Gwiazda spędziła tydzień w Keni, gdzie pomagała miejscowym dzieciom i zapoznawała się z ich warunkami edukacyjnymi. Wspólnymi zdjęciami z wyprawy pochwaliła się jedna z jej koleżanek. Sama Sel się nie chwali - ona po prostu działa!

Selena Gomez niemal od początku kariery angażuje się we wszelką pomoc potrzebującym. Gdy gwiazda zrozumiała, że jej słowo jest ważne, a ona sama może wpływać na życie innych, nie mogła tego ignorować. Poza pomocą na miejscu, Sel regularnie wyjeżdża na misje, podczas których przygląda się życiu innych ludzi i zwraca uwagę świata na ich problemy.

Jednocześnie Selena Gomez nie robi niczego na pokaz. Gwiazda nie publikuje regularnie postów ze swoich działań, a pokazuje je dopiero wtedy, gdy wie, że to ważne i potrzebne.

Selena Gomez w Kenii

Tuż po gali AMAs 2019 Selena Gomez wyjechała do Kenii, gdzie spędziła czas w WE College, przyglądając się nauce tamtejszych uczniów. O jej podróży dowiedzieliśmy się dzięki jej koleżance Racquelle Stevens, która pochwaliła się nią w sieci.

Spędziłam tydzień w Kenii z Seleną Gomez i najbardziej niesamowitą ekipą We Movement. Na zawsze zapamiętam pięknych ludzi, których poznaliśmy. Nauczyłam się tak wiele i przypomniano mi, że bez względu na to, gdzie jestem, czy to w domu, czy gdziekolwiek na świecie, największym darem w życiu jest możliwość kontaktu z ludźmi. Dowiedziałam się, że uczęszczanie do szkoły średniej jest ogromnym przywilejem, który spotyka tylko 41% dziewcząt. Dziewczyny, z którymi rozmawialiśmy, są bardzo wdzięczne za możliwość nauki i musimy widzieć wzrost tej liczby.

- napisała.

Racquelle pokazała też kilka zdjęć z Kenii. Na niektórych widać również Selenę Gomez.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Spent the week in Kenya with @selenagomez & the most amazing team @wemovement. I will forever remember the beautiful people we met. I learned so much and was reminded that no matter where I am whether at home or anywhere in the world the greatest gift in life is being able to connect with people. I was again reminded that no matter where we live or what our background is we are all connected through our humanity. During one of our afternoons we had the opportunity to bead jewelry with a group of local mamas. Even though we didn’t speak the same language, we had the best time together and were able to connect through eye contact, smiles, laughter, and hugs. We also visited two of the WE schools. The secondary girls school and the WE college where we were moved by the stories we heard, and inspired by the intelligent, confident girls we got to spend time with. I learned that attending secondary school is a huge privilege with only 41% of girls attending. The girls we spoke with are so grateful for the opportunity to learn and we need to see this number increase. I will cherish these moments and all the other moments had during this past week. I leave remembering that we all want the same things. That is to be seen. To love and be loved. And to live in a world where we all have the access we need to achieve our dreams, build a life we are proud of, and to leave a better world for future generations. ❤️ Post udostępniony przez Raquelle Stevens (@raquellestevens)
NAJNOWSZE