Selena Gomez składa fanom obietnicę! „Będę trochę bardziej zaangażowana”

2020-07-31 13:00 AM
Selena Gomez
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez ma sporą rzeszę fanów, zarówno wśród osób młodych, jak i starszych. Gwiazdę na Instagramie obserwuje aż 184 mln użytkowników. To bardzo dobry wynik! Fani mają jednak jedno „ale” do piosenkarki. Wciąż jest im jej za mało w sieci. Bo choć Sel wrzuca posty na Instagram, to w porównaniu do innych znanych osób rzadko korzysta z funkcji Instagram Stories. Już wkrótce ma się to zmienić!

Selena Gomez często pokazywała, że bardzo zależy jej na tym, by mieć dobre relacje ze swoimi fanami. Świetnie jej to wychodzi, bo większość internautów ją wprost uwielbia. Przywiązali się do niej tak bardzo, że są nieco rozczarowani brakiem jej regularnej obecności w mediach społecznościowych. Głównie chodzi im o to, że Selena rzadko dodaje uwielbiane przez inne gwiazdy relacje instagramowe, które pokazują, co akurat robią w danej chwili. Dzięki temu mogą być bliżej fanów.

W środę 29 lipca na Instagramie pochwaliła się nowym projektem. Oprócz tego za pomocą filmiku, który opublikowała na platformie dała krótkie przemówienie do swoich fanów. Skupiła się na swojej rzadkiej obecności w sieci i obiecała, że trochę poprawi się w tej kwestii.

Hej! Chciałabym poświęcić trochę czasu na przesłanie wam krótkiej wiadomości, ponieważ nie publikowałam tak dużo. Chciałam tylko dać wam znać, że was kocham, tęsknię za wami i że nadchodzi tak wiele ekscytujących rzeczy, że nie mogę się doczekać, kiedy się nimi z wami podzielę. Myślę, że na początku tego roku, kiedy działo się tak wiele rzeczy wydawało mi się trochę nie na miejscu publikowanie rzeczy, które są radosne. Było to dla mnie naprawdę trudne. Poświęciłam trochę czasu, aby dowiedzieć się co się dzieje i będę trochę bardzie zaangażowana. Przesyłam wam więcej miłości i pokażę ci więcej moich osobistych rzeczy i tego, co robiłam. Dziękuję, że jesteście i że zawsze mnie wspieracie. Wkrótce z wami porozmawiam.

– zapewniła Selena.

Ta wiadomość, zwłaszcza jej końcówka to miód na serce najwierniejszych fanów Seleny Gomez. Nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać Sel za słowo i czekać aż będzie częściej pojawiać się na Instagramie! 😊

Cieszycie się?

 

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE