Selena Gomez świętuje rok Rare Beauty! Pokazała zdjęcia z pracy

2021-09-03 20:01 kp

Jednym z najpopularniejszych wśród gwiazd muzyki kroków jest wejście do branży kosmetycznej. Celebrytki w ten sposób dzielą się swoim spojrzeniem na kobiecość i odpowiadają na potrzeby swoich fanek. Dokładnie rok temu swoją własną markę Rare Beauty założyła Selena Gomez. Teraz świętuje rocznicę projektu!

Fanki Seleny Gomez z całego świata pokochały jej kosmetyki spod nazwy Rare Beauty. Gwiazda zaplanowała premierę linii w tym samym czasie, w którym wydała płytę Rare i od początku podkreślała, że nie chodzi jej o ukrywanie się pod grubą warstwą make-upu, a wręcz przeciwnie - o podkreślenie naturalnej urody każdej kobiety.

Ten przekaz zadziałał, zwłaszcza, że kosmetyki Selena Gomez prezentuje często osobiście na kolejnych plakatach czy tutorialach w sieci. I zawsze podkreśla jedynie swoje cechy - tu nie znajdziecie ostrego makijażu. Teraz Selena Gomez świętuje rocznicę premiery swojej marki. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Rok Rare Beauty

Choć Selena Gomez nie zarabia na Rare Beauty tyle, co Rihanna na Fenty Beauty (gwiazda trafiła ostatnio na szczyt najbogatszych kobiet muzyki), to również ma powody do zadowolenia. Jej marka się rozrasta, a sama Sel ma poczucie, że robi dla swoich fanek coś dobrego.

Z okazji roku od premiery Rare Beauty Selena Gomez pokazała na Instagramie zdjęcia z czasu pracy nad projektem. 

Rare Beauty skończyło dziś rok! Jestem bardzo wdzięczna tej społeczności, całemu mojemu zespołowi i mojej rodzinie @Sephora. To dzięki Wam przełamujemy nierealistyczne standardy perfekcji – dziękuję! Dopiero się rozkręcamy.

- napisała.

Zobaczcie "urodzinową" galerię!

NAJNOWSZE