Selena Gomez zawdzięcza jej życie. Francia Raisa komentuje skandal z Saved By the Bell's

2020-11-30 19:03 es
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Twórcy programu Saved By the Bell's mocno podpadli internautom. Przeszczep nerki Seleny Gomez był motywem w jednym z ostatnich odcinków. Produkcja podeszła do tematu bez empatii i nieźle na za to oberwali. Teraz głos zabrała Francia Raisa, czyli przyjaciółka Seleny Gomez, która oddała jej nerkę.

Przeszczep nerki Seleny Gomez to bardzo delikatny temat. Podobnie jak wszystkie sprawy związane z zagrożeniem życia czy utratą zdrowia. Brakiem wrażliwości wykazali się twórcy programu Saved By the Bell's. W jednym z ostatnich odcinków przeszczep Seleny Gomez był głównym motywem. Produkcji nieźle się oberwało za to od internautów.

Teraz głos w tej sprawie zabrała Francia Raisa. To ona oddała Selenie Gomez nerkę.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Francia Raisa o skandalu z Saved By the Bell's

W 2017 roku Selena Gomez przeszła przeszczep nerki. Organ oddała jej wieloletnia przyjaciółka, Francia Raisa. Dawczyni podzieliła się swoimi przemyśleniami odnośnie do skandalu z Saved By the Bell's.

- Niektórzy z obsady i producenci skontaktowali się ze mną osobiście, aby przeprosić za to i naprawdę to doceniam, ale chcę potwierdzić, że te publiczne przeprosiny sieć powinna skierować do dawców, którzy mogli poczuć się przez to urażeni. Tu nie chodzi o mnie, chodzi o uznanie wielkiej roli, jaką dawcy odgrywają.

- Jako dawca nerki chcę okazywać miłość i pokazać innym dawcom, że nie jesteś sam. Jesteś widziany. Jesteś doceniany. Jesteś taki odważny, a twój bezinteresowny czyn jest bardzo doceniany i ceniony!

Pisała Francia Raisa w social mediach.

W Saved By the Bell postaci zostały odcięte od internetu. Zaczęły się sprzeczać, kto podarował Selenie Gomez nerkę. W "żartobliwy" sposób sprzeczali się, że była to mama Justina Biebera albo Demi Lovato. Na ścianie widniał napis „Czy Selena Gomez ma w ogóle nerkę?”.

Internauci domagali się na Twitterze szacunku do Seleny Gomez.

NAJNOWSZE