Selena Gomez jest zachwycona tą wokalistką! Znacie Lauren Daigle?

2019-09-30 15:13 kp
Selena Gomez, Lauren Daigle
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News; Rex Features/East News

Selena Gomez coraz więcej czasu spędza ostatnio w studiu nagraniowym, jednak inspiracji do nowej muzyki poszukuje nie tylko we własnej głowie! Gwiazda wybrała się ostatnio na koncert, który niezwykle ją poruszył i po prostu musiała podzielić się nim ze swoimi fanami. A Wy znacie tę wokalistkę?

Selena Gomez od dawna szczerze opowiada fanom o swoich uczuciach i problemach. Dzięki temu wokalistka nie tylko pomaga w pewien sposób sobie, ale przede wszystkim tym, którzy jako ona zmagają się z problemami ze zdrowiem psychicznym. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że ogromną rolę w jej samopoczuciu odgrywa muzyka - nie tylko ta przez nią tworzona, ale i ta, którą odkrywa u innych.

Ostatnio Selena Gomez wybrała się na koncert amerykańskiej, chrześcijańskiej wokalistki Lauren Daigle. Sel od lat jest jej wierną fanką, a w tekstach jej utworów znajduje wartości, które pomagają jej przetrwać trudne chwile. Tym razem Lauren zrobiła na niej tak wielkie wrażenie, że nie mogła nie podzielić się tym z fanami!

Selena Gomez zachwycona Lauren Daigle

Ta dziewczyna to słoneczna kula. Ma namaszczenie, które wybucha gwałtownie w jej głosie, słowach i muzyce. Ty i twoja muzyka jesteście błogosławieństwem

- napisała na Instagramie Selena Gomez pod filmikiem z koncertową wersją piosenki Rescue Lauren Daigle.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, gdy Selena Gomez wspomina o swojej ulubionej artystce. Pod koniec 2018 roku gwiazda polecała muzykę Lauren fanom, którzy cierpią na depresję i ataki lęków.

Znacie Lauren Daigle?

NAJNOWSZE