Selena Gomez

i

Autor: Rex Features/East News, Instagram/drewtaggart

Selena Gomez jest szczęśliwa i mocno zakochana. Kim jest jej nowy chłopak?

2023-01-17 16:35

Serce Seleny Gomez jest już zajęte! Choć niedawno gwiazda przyznała, że jako singielka czuje się bardzo dobrze, wszystko wskazuje na to, że jej status związku uległ zmianie, a Selena jest naprawdę zakochana. Informatorzy donoszą, że jej wybrankiem jest znany muzyk. Para nie stroni od czułych uścisków i objęć.

Media zza oceanu donoszą, że Selena Gomez ma nowego chłopaka! Gwiazda spotyka się ze znanym muzykiem. Ich związek, choć przez dlugi czas utrzymywany w tajemnicy, ujrzał światło dzienne za sprawą informatorów zagranicznych mediów. Romanse i związki Seleny Gomez nie raz były już na językach niemal całego świata. Jej namiętny związek z Justinem Bieberem czy tajemnicza relacja z Niallem Horanem odbiły się w mediach szerokim echem. Pomimo tego, że od wielu lat gwiazda stara się zachować swoje relacje w tajemnicy, to rozpoznawalność nie zawsze jej na to pozwala. Jej związki szybko przenikają do opinii publicznej. Podobnie było w tym przypadku. Zagranicznej media odkryły, że nowy chłopak Seleny Gomez to znany muzyk.

Sandra Kubicka i Alek Baron mają poważne problemy. Tego się nie spodziewali

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Selena Gomez - chłopak

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, gwiazda spotyka się z muzykiem z zespołu The Chainsmokers. Andrew Taggart i Selena Gomez przestali już ukrywać swój związek i chętnie wybierają się na wspólne imprezy, kręgle oraz do kina. Us Weekly donosi, że wygląda na to, że związek nie jest jeszcze oficjalny, jednak ich relacja wygląda na bardzo zaangażowaną.

Nie próbują ukrywać romansu i bawią się w prywatnych klubach.

Informator donosi, że Selena Gomez nie stroni od czułych uścisków i objęć.

Oliwia Bieniuk kusi zalotnymi zdjęciami. Córka Anny Przybylskiej rozpala zmysły!

Była gwiazda Disneya jest dla niego bardzo czuła i nie potrafi oderwać od niego rąk. Świetnie się razem bawią.

Chłopak Seleny Gomez - kim jest?

Chłopak Seleny Gomez jest starszy od niej o 3 lata. Andrew Taggart jest częścią znanego zespołu The Chainsmokers. Jest on twórcą takich hitów jak Closer, Don't let me down czy High. DJ, ze względu na swoje burzliwe życiu uczuciowe dorobił się łatki łamacza serc. Andrew Taggart zakończył niedawno związek z córką Steva’a Jobsa, Eve. Wcześniej spotykał się też z kilkoma gwiazdami oraz modelkami m.in. z Haley Rowe i Meredith Mickelson.