Selena Gomez pokazała video zza kulis De Una Vez! Tak powstawał klip

2021-01-20 13:49 kp
Selena Gomez na planie De Una Vez
Autor: Youtube/ Selena Gomez

Selena Gomez przygotowała ostatnio dla swoich fanów coś naprawdę wyjątkowego - pierwszy od lat hiszpańskojęzyczny numer. Wraz z piosenką De Una Vez gwiazda opublikowała przepiękny teledysk, którym zachwyciła internautów. Teraz pokazała, jak powstawał! Zobaczcie wideo zza kulis klipu De Una Vez!

Selena Gomez przez lata swojej kariery chętnie podkreśla swoje korzenie - jej ojciec Ricardo Joel Gomez ma pochodzenie meksykańskie. Gwiazda długo zwlekała jednak z nagraniem piosenki w języku hiszpańskim, jednak gdy ostatnio w Meksyku pojawił się wielki mural z tytułami dwóch piosenek, nie było już wątpliwości, że właśnie nadszedł ten moment.

To początek czegoś, co chciałam zbadać od dawna. Mam nadzieję, że pokochacie to tak samo, jak ja

- pisała Sel na Instagramie, prezentując piosenkę.

Fani wokalistki szybko pokochali jej nową odsłonę. Teraz Selena Gomez przygotowała dla nich coś ekstra - video zza kulis teledysku!

ESKA XD #014

De Una Vez - Selena Gomez za kulisami teledysku

Na nowym wideo możemy zobaczyć, jak Selena Gomez przygotowuje się do występu w teledysku De Una Vez. W międzyczasie gwiazda opowiada o swoich odczuciach związanych ze śpiewaniem po hiszpańsku.

To właściwie moja pierwsza hiszpańska piosenka, którą nagrałam, odkąd myślę, że miałam 18, 19 lat. Zasadniczo spędziłam godziny na doskonaleniu języka, a część z niego znam też z czasów dorastania. Wejście w to było naprawdę zabawne. To po prostu zupełnie inny świat. Osobiście uważam, choć nie wiem, czy komuś innemu zależy, ale wydaje mi się, że lepiej brzmię po hiszpańsku niż po angielsku. Co jest dziwne, prawda? To po prostu moja sprawa.

- opowiedziała Selena Gomez.

Zgadzacie się z nią?

Zobaczcie wideo!

NAJNOWSZE