Selena Gomez CAŁE LATO mieszkała z przyjaciółką i jej chłopakiem! Pokazała nowe zdjęcia

2019-09-04 12:26 mw
Selena Gomez i Anna Collins - Instagram
Autor: instagram.com / Selena Gomez

Selena Gomez pokazała na Instagramie nowe zdjęcia, na których pozuje z Anną Collins. To obecnie jej najbliższa przyjaciółka - okazuje się, że to właśnie z nią Selena Gomez spędziła całe lato!

Od pewnego czasu Selena Gomez niechętnie dzieli się z fanami swoimi prywatnymi sprawami, dlatego o wielu wydarzeniach z jej życia dowiadujemy się dopiero grubo po fakcie. Dzieje się tak nie przypadkiem - to terapeuci zalecili Selenie, aby unikała upubliczniania swojego życia, bo internetowy hejt może doprowadzić ją do kolejnego załamania nerwowego.

Od czasu do czasu Selena pozwala sobie na publikację osobistych postów na Instagramie. Tak jak teraz, kiedy to artystka wrzuciła na swój profil zdjęcia z najbliższą przyjaciółką, Anną Collins.

Przy okazji Selena Gomez zdradziła, że to właśnie z nią oraz jej psem i chłopakiem spędziła CAŁE MINIONE LATO!

SELENA GOMEZ JUŻ TĘSKNI ZA PRZYJACIÓŁKĄ

Selena Gomez wyznała, że niemal całe minione lato spędziła mieszkając razem ze swoją najbliższą przyjaciółką, Anną Collins. Towarzyszył im chłopak Anny, Fox Atticus Martindale, a także ich wspólny pies - Freddy.

>> Selena Gomez podczas drzemki z nowym psem. To debiut Winnie na Instagramie swojej pani

Selena Gomez właśnie pożegnała się z Anną Collins, publikując na Instagramie ciepły tekst, w którym wyznała, jak bardzo już się za nią stęskniła.

Po tym, jak całe lato mieszkaliśmy razem, Anna, Fox i Freddy pojechali do domu i już za nimi tęsknię. Przeżywam życie z najlepszymi ludźmi. Jestem szczęściarą

- napisała Selena Gomez przy swoich zdjęciach z Anną Collins.

Niedawno media donosiły, że Selena Gomez pokłóciła się z inną swoją przyjaciółką. Chodzi o Francię Raisę. To właśnie ona podarowała Selenie swoją nerkę, kiedy piosenkarka pilnie musiała przejść przeszczep w związku z poważnymi powikłaniami po przebytej chorobie autoimmunologicznej.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE