Selena Gomez

i

Autor: Rex Features/East News

Selena Gomez bez makijażu i w naturalnych lokach. Pierwsze TAK wymowne zdjęcie

2023-02-02 16:36

Selena Gomez od długiego czasu mierzy się z ogromnym hejtem, skierowanym w jej stronę. Uległa nie tylko bolesnemu body-shamingowi, ale również oskarżeniom o poprawianie swojej urody. Gwiazda postanowiła dodać wymowne zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu i w naturalnych lokach. Mówi samo za siebie!

Życie Seleny Gomez nie jest usłane płatkami róż. Kobieta cierpi na poważną chorobę, a dodatkowo walczy z ogromnym hejtem. Gwiazda jest regularną ofiarą body-shamingu. Co więcej, w ostatnim czasie została oskarżona o poprawianie swojej urody. Powodem miały być przede wszystkim "nienaturalne" policzki. Nie dała się internetowej nienawiści, z dystansem wypowiadając się o przybieraniu wagi. Na swojego Instagrama postanowiła dodać wymowne zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu i w naturalnych lokach. W takim wydaniu nie widzieliśmy jej od wielu lat! Czyżby wysłała wiadomość do wszystkich swoich hejterów?

Selena Gomez jest szczęśliwa i mocno zakochana. Kim jest jej nowy chłopak?

Kupuję strój sportowy w dyskoncie i sieciówce [ZA MNIEJ NIŻ 100 ZŁ] | ESKA XD - Fit vlog #61

Selena Gomez bez makijażu

Selena Gomez w ostatnim czasie raczej nie pokazuje się bez makijażu. Gwiazda ma swoją własną markę kosmetyczną, a produkty chętnie demonstruje na sobie. Po ostatnich wystąpieniach publicznych wylała się na nią fala hejtu i oskarżenia o stosowanie zabiegów medycyny estetycznej. Choć zwykle pozostawiała negatywne komentarze bez odpowiedzi, tym razem postanowiła dodać zdjęcie, które mówi samo za siebie. Zrezygnowała na nim z makijażu oraz pozostawiła włosy w naturalnym stanie. Od razu można zorientować się, że jest naturalną pięknością, która nie wstydzi się niedoskonałości!

Obrzydliwe komentarze pod postem Viki Gabor. Nastolatka musiała wyłączyć możliwość komentowania!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE