Selena Gomez

i

Autor: Rex Features/East News

Selena Gomez bez makijażu i w naturalnych lokach. Pierwsze TAK wymowne zdjęcie

2023-02-02 16:36

Selena Gomez od długiego czasu mierzy się z ogromnym hejtem, skierowanym w jej stronę. Uległa nie tylko bolesnemu body-shamingowi, ale również oskarżeniom o poprawianie swojej urody. Gwiazda postanowiła dodać wymowne zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu i w naturalnych lokach. Mówi samo za siebie!

Życie Seleny Gomez nie jest usłane płatkami róż. Kobieta cierpi na poważną chorobę, a dodatkowo walczy z ogromnym hejtem. Gwiazda jest regularną ofiarą body-shamingu. Co więcej, w ostatnim czasie została oskarżona o poprawianie swojej urody. Powodem miały być przede wszystkim "nienaturalne" policzki. Nie dała się internetowej nienawiści, z dystansem wypowiadając się o przybieraniu wagi. Na swojego Instagrama postanowiła dodać wymowne zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu i w naturalnych lokach. W takim wydaniu nie widzieliśmy jej od wielu lat! Czyżby wysłała wiadomość do wszystkich swoich hejterów?

Selena Gomez jest szczęśliwa i mocno zakochana. Kim jest jej nowy chłopak?

Kupuję strój sportowy w dyskoncie i sieciówce [ZA MNIEJ NIŻ 100 ZŁ] | ESKA XD - Fit vlog #61

Selena Gomez bez makijażu

Selena Gomez w ostatnim czasie raczej nie pokazuje się bez makijażu. Gwiazda ma swoją własną markę kosmetyczną, a produkty chętnie demonstruje na sobie. Po ostatnich wystąpieniach publicznych wylała się na nią fala hejtu i oskarżenia o stosowanie zabiegów medycyny estetycznej. Choć zwykle pozostawiała negatywne komentarze bez odpowiedzi, tym razem postanowiła dodać zdjęcie, które mówi samo za siebie. Zrezygnowała na nim z makijażu oraz pozostawiła włosy w naturalnym stanie. Od razu można zorientować się, że jest naturalną pięknością, która nie wstydzi się niedoskonałości!

Obrzydliwe komentarze pod postem Viki Gabor. Nastolatka musiała wyłączyć możliwość komentowania!