Seksowna Selena Gomez wychodzi z klubu! Po co te podkolanówki?

2018-09-10 9:58

Selena Gomez korzysta z wolnego czasu w Nowym Jorku. Gwiazda wybrała się na meksykańskie jedzenie do znanej w NY knajpy. Wyglądała świetnie, jednak zadziwiła wszystkich... podkolanówkami!

Selena Gomez to bez wątpienia ikona stylu. Miliony kobiet na całym świecie chciałyby wyglądać tak, jak ona i regularnie śledzą jej stylizacje na Instagramie i w mediach. Ostatnio Selena zachwyciła super seksownymi zdjęciami, na których w sukience-tubie pokazała piękny dekolt. Teraz wiemy, jak wyglądała cała jej stylizacja. Naprawdę się zdziwiliśmy!

>> Selena Gomez dawno nie była tak seksowna! Jej piersi przyciągają wzrok!

Okazuje się, że seksowne zdjęcia, które Selena Gomez wrzuciła na swój Instagram, pochodziły z meksykańskiej knajpy La Esquina w Nowym Jorku. Tak, jak widzieliśmy już na Insta, gwiazda zachwyciła w czarnej sukience. Włosy związała w kucyk, a usta podkreśliła wiśniową szminką. Najbardziej jednak naszą uwagę zwróciło to, co Selena Gomez miała na nogach. Otóż Sel ubrała... podkolanówki!

Selena Gomez - podkolanówki znów w modzie?

Dotąd byliśmy przekonani, że era podkolanówek minęła wraz z nadejściem XXI wieku! Wysokie, cienkie skarpetki, które zostawiają nieestetyczne odciski na łydkach, zaliczały się do tej samej kategorii obciachu, co skarpetki i sandały na męskiej stopie. Czy właśnie możemy ogłosić wielki powrót podkolanówek?

Pytanie nie jest nieuzasadnione - Selena Gomez to jedna z największych gwiazd świata, a jej modowe wybory mają wpływ na wiele dziewcząt z całego świata.

Chcielibyście, aby moda na podkolanówki wróciła? Zobaczcie, jak wygląda w nich Selena Gomez!

NAJNOWSZE