Seksowna Hailey Bieber w czerwonych leginsach! Co za pupa!

2020-02-25 8:54 kp

Hailey Bieber doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że robią karierę w modelingu nie można mieć "gorszych dni"... nawet mając na sobie z pozoru przypadkowe ubrania żona Justina Biebera wygląda tak, jakby miała trafić za chwilę na okładkę Vogue! Okazuje się, że nie są jej straszne nawet sportowe ciuchy - z taką pupą powinna chodzić w leginsach znacznie częściej!

Hailey Bieber i Justin Bieber to bez wątpienia dwie najbardziej obserwowane gwiazdy Ameryki. Parę regularnie śledzą paparazzi, bez względu na to, czy akurat przebywa w Los Angeles, Nowym Jorku czy chociażby Aspen. Bieberowie nauczyli się z tym jednak żyć - nawet Justin, który kiedyś miał poważne zatarcia z paparazzimi, teraz sprawia wrażenie obojętnego na ich natrętne podążanie za nim.

Fani Bieberów mają przy tym pewien problem - z jednej strony wszyscy życzymy im spokoju i życia bez fotoreporterów czekających na każde ich potknięcie, a z drugiej strony lubimy jednak czasem podejrzeć, co u nich... :) Zwłaszcza, gdy w sieci pojawiają się TAKIE fotki!

Hailey Bieber na sportowo

Tym razem paparazzi przyłapali Hailey Bieber po treningu na jednej z siłowni w Los Angeles. Modelka podjechała do kawiarni po ulubiony sok, pokazując się w czerwonych leginsach i krótkim topie od kompletu. Jeśli ktoś z Was wciąż powątpiewa, czy ćwiczenia na siłowni faktycznie dają efekty, wystarczy spojrzeć na jej pupę! Takich kształtów nie da się osiągnąć, siedząc na kanapie ;)

Nie dziwimy się, że Justinowi Bieberowi trudno się z nią rozstać! Zobaczcie zdjęcia!

Michał Figurski: Wygrał walkę z chorobą i znów cieszy się seksem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE