Anna Lewandowska

i

Autor: AKPA Anna Lewandowska topless pod prysznicem

Seksowna Anna Lewandowska pokazała się TOPLESS pod prysznicem. Rozpala zmysły!

2022-07-14 16:25

Anna Lewandowska wyeksponowała swoje ciało, zmysłowo kąpiąc się pod natryskiem bez górnej części kostiumu. Pierwszy raz pokazała tak dużo! Lewandowscy przebywają aktualnie w Hiszpanii, gdzie odpoczywają w luksusowej posiadłości, bawią się na branżowych imprezach i brylują na ściankach.

Anna i Robert Lewandowscy wraz z dziećmi spędzają czas w gorącej Hiszpanii, gdzie zamieszkują luksusową willę i w pełni oddają się błogiemu odpoczynkowi. Anna Lewandowska może więc tworzyć wspaniały content i dzielić się z fanami pięknymi widokami z Majorki i fragmentami życia prywatnego.

Anna Lewandowska wrzuciła odważne wideo do sieci

Annę Lewandowską na Instagramie śledzi 4,2 miliona osób z całego świata. Tak pokaźna liczbę obserwatorów to zasługa jej długoletniej pracy w mediach społecznościowych i prowadzenia treningów, z których korzysta wiele kobiet w różnych krajach na świecie. To również zasługa Roberta Lewandowskiego, który jest gwiazdą światowego formatu, a osoby zainteresowane jego stylem życia, są również ciekawi co na co dzień robi jego żona.

Ania oprócz kariery w świecie fitness, robi również karierę w innych branżach, jednak wszystkie łączy promowanie zdrowego stylu życia. Lewandowska ma własną siłownię, sprzedaje suplementy diety, zdrową żywność i posiada własną linię ekologicznych kosmetyków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Piotr Stramowski BEZ UBRAŃ przed obiektywem. Cytuje słowa Katechizmu i wywołuje dyskusję

Anna nie potrzebuje wydawać krocie na reklamy, ponieważ nazwisko Lewandowskich to już marka sama w sobiem a znając ich zdrowy tryb życia można być pewnym, że produkty, które wychodzą spod ich ręki są najwyższej jakości. Żadna modelka czy aktorka, lepiej niż Ania nie zareklamowałaby swoich produktów, tak jak zrobiła to na swoim Instagramie.

Trenerka, ubrana jedynie w dół od bikini wzięła kąpiel w strugach wody, pod natryskiem znajdującym się na ich luksusowej posesji. Rozebrana gwiazda, w seksowny nakłada odżywkę na włosy. To najodważniejsze nagranie Lewandowskiej, jakie zamieściła w swoich social mediach. Fani nie przeszli obok filmiku obojętnie, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci dodali serduszka, ogniste emotki oraz słowa zachwalające pomysł na reklamę własnej marki: "O widzę że coraz odważniej", "Ale super wyglądasz topless", "Seksi".

Sonda
Korzystasz z treningów Ani Lewandowskiej?
Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53