Seks w wielkim mieście z kolejnym gwiazdorem! Kochany przez fanki Aidan wraca

2021-04-16 11:15 kp
Seks w wielkim mieście
Autor: East News

Fani serialu Seks z wielkim mieście z niecierpliwością, ale i pewnymi obawami czekają na kontynuację losów Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek w nowym serialu o tytule And Just Like That. Choć udziału w produkcji odmówiło już dwoje ważnych aktorów, producentom udało się przekonać do powrotu Johna Corbetta, czyli serialowego Aidana.

W lutym fanów kultowego Seksu w wielkim mieście zelektryzował kolejny powrót produkcji, tym razem w formie nowego serialu. Twórcy hitu dotąd dwukrotnie wracali do losów Carrie Brashaw w filmach pełnometrażowych w 2008 i 2010 roku, które zdobyły zarówno sporą liczbę fanów, jak i zwolenników. Tym razem bohaterki mają wrócić na ekrany jako pięćdziesięciolatki w serialu zatytułowanym And Just Like That.

HBO Max planuje nakręcić dziesięć odcinków And Just Like That, a zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku. Nie wszystkie gwiazdy oryginalnej produkcji udało się jednak zwerbować na pokład. Udziału w projekcie odmówiła Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha, której nie skusiła nawet ogromna gaża dla głównych aktorek - Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis wynegocjowały podobno nawet milion dolarów za odcinek. W nowym Seksie w wielkim mieście miał nie pojawić się też kultowy Mr Big, w którego rolę wcielał się Chris Noth. Ostatnio aktor dał jednak fanom nadzieję, pisząc w social mediach, że "wszystko się zmieniło".

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Aidan wraca do Seksu w wielkim mieście

Teraz twórcy And Just Like That mają w końcu dobre wiadomości. Do ekipy nowego serialu dołączył John Corbett, czyli inna wielka miłość Carrie, Aidan Shaw. Wiele fanek Seksu w wielkim mieście do dziś uważa, że to właśnie Aidan był ideałem faceta i że to właśnie z nim powinna na stałe związać się główna bohaterka serialu.

John Corbett osobiście potwierdził swój powrót do serialu w rozmowie z Page Six. Aktor zdradził, że wystąpi w kilku odcinkach.

Lubię tych ludzi, wszyscy byli dla mnie bardzo mili

- powiedział, wspominając pracę na planie.

John Corbett grał narzeczonego Carrie od 2000 do 2003 roku, a następnie pojawił się też w 2008 roku w pełnometrażowym filmie o tym samym tytule.

Myślicie, że tym razem Aidanowi uda się na dobre zdobyć serce głównej bohaterki?

NAJNOWSZE