Sebastian Fabijański z synem na uroczych nagraniach! Maffashion pokazała je w Dzień Ojca

2021-06-23 14:37 kp
Sebastian Fabijański
Autor: WBF

Maffashion i Sebastian Fabijański to jedna z tym par showbiznesu, które bardzo dbają o swoją prywatność. Influencerka i aktor prowadzą oczywiście konta na Instagramie, jednak bardzo starają się, by ich posty nie przekraczały pewnych granic. W Dzień Ojca oboje dodali jednak wzruszające posty. Maffashion - swojego ukochanego z synkiem, a Sebastian - samego siebie sprzed lat!

Polskie gwiazdy hucznie obchodzą dziś Dzień Ojca. Celebrytki zarzuciły Instagram zdjęciami swoich ojców i partnerów, którzy sami są już ojcami. Jedną z gwiazd, która opublikowała tego typu post, jest Maffashion. Dziewczyna Sebastiana Fabijańskiego złożyła mu życzenia z okazji jego pierwszego Dnia Ojca - para doczekała się dziecka jesienią ubiegłego roku.

Na co dzień Maffashion rzadko pokazuje w mediach małego Bastiana. Gwiazda stara się nie przekraczać cienkiej granicy, za którą do mediów trafia zbyt wiele informacji i zdjęć na temat jej życia prywatnego. Tym bardziej więc fani reagują bardzo entuzjastycznie na każdy post, w którym można zobaczyć jej synka.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Sebastian Fabijański z synem

Z okazji Dnia Ojca Maffashion pokazała niezwykle intymne nagrania Sebastiana Fabijańskiego z synkiem. To pierwszy raz, gdy gwiazdor obchodzi to święto jako ojciec. Na filmikach możemy zobaczyć go, trzymającego niemowlę w ramionach czy wygłupiającego się z nim w zabawie.

Dziś Twój pierwszy dzień ojca @sebastian.fabijanski.official 😁 Wszystkiego co najlepsze! Niech się spełniają wszystkie twoje marzenia!„Czekają tam na Ciebie różne rzeczy… samochody, hulajnogi elektryczne… ludzie… różni ludzie… czasem dobrzy czasem źli… ale wiesz… dasz sobie radę” 😘 #dzienojca #tata #dad #daddy #sebastianfabijanski

- napisała Maffashion.

Sebastian Fabijański postanowił natomiast wykorzystać ten dzień, by opublikować ważne przesłanie. On sam nie ma szczęśliwych wspomnień związanych ze swoim ojcem - jak wyznał niedawno, jego tata był alkoholikiem i popełnił samobójstwo.

>> Sebastian Fabijański jest DDA. Opowiedział o trudnej przeszłości

Nadal jestem tym dzieckiem ze zdjęć, a obchodzę dzień ojca. Piękne. Wszystkiego najlepszego dla ojców! Kochajcie swoje dzieci. Tylko i aż.

- napisał aktor pod swoimi zdjęciami z dzieciństwa.

NAJNOWSZE