Marina z tatą w DUECIE na Dzień Ojca! Zaśpiewała piosenkę z dzieciństwa [WIDEO]

2021-06-23 12:32 kp
Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: WBF

Ojcowie gwiazd mogą liczyć dziś nie tylko na miły telefon czy spotkanie, ale i mnóstwo ciepłych słów w sieci. Z okazji Dnia Ojca gwiazdy publikują posty o swoich ojcach i dzielą wspomnieniami z dzieciństwa. Coś wyjątkowego przygotowała Marina. Celebrytka opublikowała na Instagramie film, na którym razem z tatą wykonała jedną ze swoich ulubionych piosenek z czasów dzieciństwa. Kto z Was też ją pamięta?

Okazje takie jak Dzień Matki czy Dzień Ojca gwiazdy chętnie wykorzystują, by podzielić się w sieci swoimi prywatnymi zdjęciami, wspomnieniami z dzieciństwa czy ciepłymi słowami o bliskich. 23 czerwca bohaterami wpisów są więc wszyscy ojcowie, którzy tego dnia obchodzą swój dzień.

Wśród wszystkich postów ze wspomnieniami czy zdjęciami sprzed lat zdecydowanie wyróżnił się tym razem wpis Mariny. Żona Wojtka Szczęsnego zaprosiła swojego tatę do wspólnego występu - ojciec z córką zaprezentowali uroczą piosenkę, którą Marina pamięta z lat dzieciństwa.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Marina z tatą na Instagramie

Marina i jej tata zaprezentowali razem piosenkę Puszek okruszek, śpiewaną w oryginale przed wieloma laty przez młodą Natalię Kukulską. Piosenkę kojarzy zapewne wielu dzisiejszych trzydziestolatków - to jeden z tych utworów, które śpiewało się w czasach ich dzieciństwa! Marina przyznała, że to również jedna z piosenek, których nauczyła się śpiewać w pierwszej kolejności.

Dziękuję Ci tato za wszystko . Za cudowne życie , bezgraniczne wsparcie, przyjaźń i miłość oraz wielką pasje do muzyki, którą mi przekazałeś.A to jest pierwsza piosenka ,którą się nauczyłam w wieku 2/3 lat ❤️

- napisała Marina.

Ojciec na nagraniu wtóruje córce na ukulele.

Zobaczcie to urocze video!

NAJNOWSZE