Seal nie pozwala zabrać Heidi Klum dzieci z USA do Niemiec? Sprawa trafiła do sądu!

2020-08-23 10:00 RD
Heidi Klum
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Zagraniczne media donoszą, że były mąż modelki nie chce, by jego dzieci podróżowały w czasach pandemii koronawirusa. Heidi Klum podobno nieźle się wkurzyła i zwróciła się z tą sprawą do sądu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Niezła afera! Z relacji zagranicznych mediów wynika, że Heidi Klum i jej były mąż mają problemy z dogadaniem się. A chodzi o ich wspólne dzieci. Dokładniej mówiąc poszło o zawodowe zobowiązania Klum, która ma wyjechać do Niemiec na nagrania najnowszego sezonu programu telewizyjnego „Next Top Model”. Z racji, że nagrania mają potrwać nawet kilka tygodni, gwiazda chciała zabrać ze sobą swoje dzieci. Niestety, nie pozwala jej na to były mąż, który twierdzi, że podróżowanie w dobie koronawirusa nie jest najlepszą opcją. Dlatego – jak informują dziennikarze – nie zgadza się na wyjazd nastolatków. Podobno Heidi Klum nieźle się wkurzyła i poprosiła o pomoc sąd. Złożyła w nim wniosek o pilne przesłuchanie jej byłego męża w tej właśnie sprawie. Jeżeli wierzyć medialnym doniesieniom, termin został wyznaczony na 28 sierpnia.

Dziennikarze magazynu "People" dotarli do dokumentów przedstawionych przez modelkę. Wynika z nich, że "Seal sporadycznie spędza czas ze swoimi dziećmi". Rozwód pary odbył się w 2014 roku. Heidi i Seal mają 4 dzieci - dwie córki i dwóch synów.

NAJNOWSZE