Scott Disick opuścił klinikę. Wypisał się na własne życzenie po wycieku zdjęć z odwyku

2020-05-05 10:07 mw
Scott Disick
Autor: E! Entertainment Network/Ferrari Press/East News

Scott Disick wypisał się z kliniki, w której szukał pomocy psychologicznej w związku z traumą po stracie bliskich. Prawnik byłego partnera Kourtney Kardashian jest oburzony publikacją zdjęć swojego klienta z kliniki i tłumaczy, że powód terapii Disicka nie ma nic wspólnego z uzależnieniem od narkotyków ani alkoholu.

Amerykański serwis TMZ donosi, że 4 maja Scott Disick na własne życzenie opuścił klinikę odwykową w Kolorado. Były partner Kourtney Kardashian wypisał się po tym, jak w prasie ukazały się jego zdjęcia zrobione podczas pobytu w ośrodku.

Dziennikarze TMZ podkreślają, że 36-letni model i gwiazdor rodzinnego reality Kardashianów nie leczył się w klinice z uzależnienia od narkotyków ani alkoholu. Scott Disick miał korzystać z pomocy specjalistów w związku z problemami emocjonalnymi. Ojciec dzieci Kourtney Kardashian miał przejść kolejne załamanie związane ze śmiercią rodziców.

Ojciec trójki dzieci Kourtney Kardashian zjawił się w klinice we wtorek 28 kwietnia. W nagranym wcześniej odcinku programu Keeping Up With The Kardashians Scott Disick przyznał przed kamerą, że utrata rodziców jest dla niego bardzo trudnym tematem. 

SCOTT DISICK POZWIE PRASĘ

Prawnik Disicka wyjaśnił, że jego klient przechodzi kryzys na tle nerwowym związany ze śmiercią rodziców. Marty Singer tłumaczy, że Scott Disick w 2013 roku stracił matkę, a jego ojciec zmarł zaledwie 3 miesiące później. Trauma odcisnęła się mocno na psychice Scotta, który postanowił poszukać pomocy u specjalistów. 

Opublikowane niedawno przez jedną z redakcji zdjęcia Scotta Disicka zdaniem prawnika naruszają jego prywatność i niewykluczone, że ex partner Kourtney Kardashian będzie domagać się odszkodowania. 

Sofia Richie i Scott Disick
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Obecnie Scott Disick spotyka się z młodszą od siebie Sofią Richie.

26 maja Scott Disick skończy 37 lat. Jego dziewczyna jest od niego o 15 lat młodsza.

Sofia Richie
Autor: SplashNews.com/East News

Co porabiają gwiazdy na kwarantannie? Zobacz wideo z najgorętszymi plotkami z ostatnich dni!

Hotplota.pl: Britney Spears chudnie, a Gigi Hadid tyje na kwarantannie; Emma Watson zakochana

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE