Scott Disick komentuje fotkę Kourtney Kardashian. Fani błagają: „Odzyskaj swoją kobietę”

2021-01-12 14:00 AM
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Scott Disick mimo tego, że nie jest już z Kourtney Kardashian to zawsze będzie częścią rodziny Kardashian/Jenner. Nie tylko przez wzgląd, że ma dzieci z Kourt ale także na bardzo dobre relacje z członkami klanu i jak się okazuje również ze swoją byłą. Disick kolejny raz daje o sobie znać i komentuje fotkę Kardashianki. Ciekawe tylko, co na to Amelia Hamlin…

Mamy wrażenie, że wchodząc w związek z nową dziewczyną, Scott Disick od razu zaznacza jej, że będzie miał kontakt ze swoją byłą czyli Kourtney Kardashian. Będąc z Sofią Richie, Disick zabrał dziewczynę, swoją ex i dzieci na wakacje. Gdy związek z 22-latką się rozpadł, Scott zaczął być coraz częściej widywany w towarzystwie Kourt, co dało fanom wielką nadzieję na ich powrót. Niestety ci, którzy im kibicowali musieli pogodzić się z faktem, że łączy ich już tylko przyjaźń. Disick nie tylko zaczął widywać się z Kourtney ale także z innymi dziewczynami. Po krótkiej przerwie, media podały, że Disick spotyka się z 19-letnią Amelią Hamlin.

Bo choć początkowo, rodzina Kardashian/Jenner nie wierzyła w nowy związek ojca dzieci Kardashianki, to z czasem przekonali się do niego, a nawet zaczęli im szczerze kibicować. Twierdzą, że Amelia ma dobry wpływ na słynącego z zamiłowania do imprez Scotta. Czy faktycznie związek okaże się wielką miłością? Czas pokaże. Tak czy inaczej Hamlin musi wykazać się wielką wyrozumiałością. Scott Disick znów zawiesił oko na fotce swojej ex!

FANI CHCĄ POWROTU KOURTNEY KARDASHIAN I SCOTTA DISICKA

Rodzina Kardashian oficjalnie pożegnała się z reality show Z kamerą u Kardasianów. Z tej okazji na Instagramie Kourt pojawiła się fotką na której celebrytka pozuje w błyszczącym kombinezonie. Swoją seksowną figurą, Kardashianka przykuła uwagę nie tylko fanów ale także Scotta Disicka, który nie mógł powstrzymać się od komentarza.

Bow wow wow yippi yo yippy yay

– pisał Disick słowami, które są charakterystyczne dla Snoop Dogga.

Jego słowa rozbudziły internautów. Fani nie tylko lajkowali jego komentarz ale także błagali, by była para do siebie wróciła.

Odzyskaj swoją kobietę

– pisał jeden z internautów.

Proszę, bądźcie już razem

Powinniście wziąć ślub

ESKA XD #013

Słowa fanów z pewnością nie będą poważnie traktowane przez Scotta i Kourtney. Ciekawe tylko jak z takimi komentarzami czuje się Amelia Hamlin

NAJNOWSZE