Scott Disick i Amelia Hamlin ROZSTALI SIĘ? Jaki udział w tym ma Kourtney Kardashian?

2021-09-08 11:00 AM
Scott Disick, Amelia Hamlin
Autor: Backgrid/East News

Scott Disick i Amelia Hamlin rozstali się? Takie wiadomości zalały amerykańskie tabloidy. Według serwisów zza oceanu para nie jest już razem i co ciekawe, udział w ich rozstaniu miała Kourtney Kardashian!

Chcielibyśmy napisać, że wszyscy są w wielkim szoku, ale chyba to nie jest dobre określenie w przypadku Scotta Disicka… Po rozstaniu z Kourtney Kardashian, czyli nie tylko swoją długoletnią partnerką, ale także mamą swoich dzieci, Scott rzucił się w wir imprez i randkowania. Amelia Hamlin to jego kolejna dziewczyna od rozstania z celebrytką!

Jeśli wierzyć w doniesienia zagranicznych mediów, para wytrzymała ze sobą niecały rok. A raczej to 20-letnia Amelia tyle wytrzymała ze Scottem. Tabloidy twierdzą, że to ona zostawiła Disicka.

Podobno Amelia już od dłuższego czasu nie czuła się dobrze w związku z celebrytą. Oliwy do ognia natomiast miały dolać niedawno wysłane przez Scotta wiadomości do Younesa Bendjimy, czyli ex Kourtney. W rozmowie z nim Disick miał niekoniecznie dobrze wypowiadać się na temat obecnego związku Kardashianki z perkusistą Travisem Barkerem.

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Oficjalnego potwierdzenie od żadnej ze stron, póki co nie ma.

Myślicie, że to faktycznie prawda?

Ps. Scott chyba nadal nie może pogodzić się z rozstaniem z Kourtney…

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?
NAJNOWSZE