Scooter Braun znika z social mediów! Powodem jego rozwód z Yael Braun?

2021-07-26 19:02 es
Scooter Braun i Yael Cohen
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Scooter Braun to znana postać w światowym show-biznesie. To on kieruje karierami największych gwizd. Sam stara się pozostać z tyłu. Właśnie podjął decyzję, która znacznie mu to ułatwi. Scooter Braun zniknął z social mediów! Czy w ten sposób chce wyciszyć rozwód z Yael Braun?

Choć Scooter Braun nie może osobiście pochwalić się żadnymi hitami czy rolami w głośnych filmach, to bardzo ważna postać w show-biznesie. Stoi za karierami takich gwiazd jak Justin Bieber czy Ariana Grande. Jest także odwiecznym wrogiem innej wielkiej artystki - Taylor Swift. To właśnie za sprawą konfliktu z piosenkarką Scooter Braun zaczął częściej pojawiać się w mediach.

Wygląda jednak na to, że Scooter Braun zamierza pozostać za kulisami show-biznesu. Agent gwiazd właśnie zniknął z social mediów.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Scooter Braun opuścił social media

Wróg Taylor Swift opuścił social media w weekend. Scooter Braun dezaktywował swoje konta na platformach Twitter i Instagram. Zrobił to po cichu, bez wcześniejszego podawania powodu.

Jednak ci, którzy śledzą jego życie prywatne, mogą się domyślać. Niedawno Scooter Braun złożył dokumenty rozwodowe. Agent gwiazd rozstaje się z Yael Cohen Braun po 7 latach małżeństwa.

W dokumentach rozwodowych, do których dotarł TMZ, czytamy, że Scooter Braun prosi o wspólną opiekę nad trójką dzieci - Jagger, 6, Levi, 4 i Hart, 2. Zgodził się także za opłacenie alimentów przyszłej byłej żonie.

Scooter Braun to nie jedyna osoba z którą Taylor Swift miała konflikt. Kto jeszcze jest na tej długiej liście?

NAJNOWSZE