Scooter Braun opłakuje zmarłego przyjaciela. Fani Taylor: "To powinieneś być TY!"

2019-11-15 14:53 kp
Taylor Swift Scooter Braun
Autor: FaceToFace/REPORTER

Taylor Swift po raz kolejny wywołała w sieci burzę, ogłaszając, że Scooter Braun i Scott Borchetta - do których należą prawa do jej muzyki - zabronili jej występu na scenie AMAs 2019 z jej starymi piosenkami. Fani gwiazdy natychmiast zaatakowali Brauna na Instagramie, nie zważając na to, że w swoim ostatnim poście opłakuje zmarłego przyjaciela...

Ci, którzy w ostatnich latach znaleźli się w pokaźnej grupie wrogów Taylor Swift, szybko przekonali się, jak wielką siłę mają jej fani. Swifties za każdym razem stanowczo stają w obronie swojej idolki i bezpardonowo atakują przeciwników. Gdy zatem Taylor Swift ogłosiła, że Scooter Braun uniemożliwił jej występ z jej starymi hitami na AMAs 2019, na jego profilu na Instagramie musiało zawrzeć.

>> Taylor Swift NIE MOŻE zaśpiewać starych piosenek na AMAs 2019! Braun zabronił jej też...

Przypomnijmy, że cała sytuacja to efekt umowy Scootera Brauna z wytwórnią Big Machine sprzed kilku miesięcy, za sprawą której Braun został właścicielem praw do wszystkich poprzednich płyt Taylor Swift. Wokalistka ogłosiła niedawno, ze w związku z tym nagra swoje poprzednie numery na nowo, jednak prawo do tego będzie miała dopiero w listopadzie 2020 roku.

Występ Taylor Swift na rozdaniu nagród AMAs 2019, które odbędzie się już 25 listopada 2019 stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Fani Taylor Swift atakują Scootera Brauna

Po tym, jak Taylor Swift opublikowała w sieci długi list, w którym opisała całą sytuację, fani artystki przenieśli się na profil Scootera Brauna na Instagramie, gdzie - mówiąc delikatnie - wyrazili swoje niezadowolenie. Przypadek chciał, że ostatnim postem, jaki zamieścił menedżer w serwisie, było pożegnanie zmarłego na raka przyjaciela. Mimo apeli części internautów, krytycy Brauna byli bezlitośni.

Jeśli jest ci przykro z powodu tej straty, może po prostu zajmij jego miejsce

Boże, zabrałeś złą osobę. Weź Brauna

Cóż, teraz jest w dobrym miejscu, bo daleko od ciebie

To powinieneś być ty

Kim ty do cholery myślisz, że jesteś?!

To tylko kilka bardzo ostrych komentarzy, jakie pod ostatnim postem na Instagramie Scootera Brauna zamieścili internauci.

>> Selena Gomez wspiera Taylor Swift! Jej słowa wkurzą wiele osób z branży muzycznej!

O ile złość fanów Taylor Swift jest zrozumiała, o tyle przykro czytać tak negatywne słowa w okolicznościach, gdy ktoś stracił bliską osobę. Co sądzicie o tak ostrym ataku ze strony Swifties?

NAJNOWSZE