SBM wspiera Powstańców Warszawskich. Jest klip i ruszyła zbiórka pieniędzy

2022-08-02 14:50 Joanna Dembek
Solar i Białas
Autor: Screen/YouTube/SBM Label SBM Maffija zrobiło klip, w którym udział wzięli bohaterzy Powstania Warszawskiego

Solar i Białas, z okazji 78-rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zrobili utwór oraz klip promujące zbiórkę pieniędzy zorganizowaną przez fundację "Nie Zapomnij o Nas" oraz "Siepomaga". Pieniądze zostaną przeznaczone na szczytny cel, a pomóc możne każdy z nas. Co więcej, w teledysku pojawili się weterani wojenni. Warto obejrzeć!

Solar i Białas po raz kolejny korzystają z okazji, aby pomagać potrzebującym. 1 sierpnia 2022, w dniu 78. rocznicy Powstania Warszawskiego do sieci trafił klip do utwory "Syrena". Powstał on w celu promocji zbiórki pieniędzy organizowanej przez Fundację "Nie Zapomnij o Nas", która współpracuje z "Siępomaga". W teledysku wystąpili weterani wojenni: Zofia Czekalska „Sosenka”, łączniczka z Powstania Warszawskiego Jakub Nowakowski „Tomek”, żołnierz batalionu AK „Zośka” Janusz Walędzik „Czarny”, łącznik z Powstania Warszawskiego Krystyna Sierpińska „Marzenka”, sanitariuszka z Powstania Warszawskiego.

Bohaterzy Powstania Warszawskiego potrzebują wsparcia

Dzięki przedstawicielom SBM Maffija, Solarowi i Białasowi, informacja o zbiórce dotarła już do kilkuset tysięcy osób, które obejrzały poruszający, a zarazem pokrzepiający klip. Cały czas można zasilać konto Fundacji "Nie Zapomnij o Nas" za pośrednictwem strony >> Siepomaga <<

Weterani wojenni potrzebują wsparcia. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wykwalifikowany personel medyczny i opiekuńczy oraz zakup odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego. Fundacja nieprzerwanie od dwóch lat prowadzi również akcję "Obiady dla Bohaterów", dzięki której najbardziej potrzebujący weterani otrzymują codzienne posiłki.

Eska Summer City Olsztyn! Moto Show Olsztyn 2022
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE