Fani Ralpha Kamińskiego OSZALELI! "Mam ciarki jak to ogladam" [WIDEO]

2022-08-01 18:30 Joanna Dembek
Ralph Kamiński
Autor: AKPA Ralph Kamiński zaczarował fanów

Ralph Kamiński potrafi rozbudzić wielkie emocje wśród fanów. Można było się o tym przekonać chociażby na jednym z ostatnich koncertów, gdzie artysta podczas wykonywania piosenki "Kosmiczne energie" wyszedł do publiczności: "Chłopaku! Ilu Ty ludzi uszczęśliwiasz! Ile uśmiechów i szczęścia wywołujesz! Lowju".

Ralph Kamiński to jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce. Urodził się 8 listopada 1990 roku w Jaśle jako Rafał Stanisław Kamiński, a w wielu 11 lat rozpoczął naukę śpiewu. Potrafi grać zarówno na skrzypcach jak i na fortepianie, a na początku studiów zajął się komponowaniem własnych numerów. Ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Teraz swoimi występami zachwyca wielu Polaków!

Publiczność nie chciała wypuścić Ralpha Kamińskiego z rąk

Ralph Kamiński od dziecka uwielbiał występy sceniczne, a w przedszkolu chętnie wystawiał kukiełkowe przedstawienia. Jego miłość do prezentowania swojej twórczości przed publicznością trwa do dzisiaj, a grono jego fanów stale rośnie. Nic z resztą dziwnego, ponieważ jego koncerty są iście hipnotyzujące, a krążąca między nim, a publicznością energia jest niesamowita. Podczas jednego z ostatnich koncertów wyszedł do publiczności podczas wykonywania piosenki "Kosmiczne energie", a publiczność nie chciała wypuścić go z rąk. Muzyk przybijał "piątki", tulił fanów, śpiewał wspólnie z publicznością, robił sobie z nimi zdjęcia, a ich reakcja była wzruszająca. WIDEO z wydarzenia pojawiło się w sieci!

Poznałam Twoją twórczość na Openerze i z każdym dniem zakochuję się coraz bardziej! Jesteś niesamowitym człowiekiem. Mam ciarki jak to oglądam, coś pięknego - napisał jeden z fanów.

Chłopaku! Ilu Ty ludzi uszczęśliwiasz! Ile uśmiechów i szczęścia wywołujesz! Lowju - czytamy w kolejnym komentarzu.

Jezu boje się czasem reakcji ludzi jak Rafał podchodzi do publiczności - zamawiał się internauta.

Sonda
Lubisz twórczość Ralpha Kamińskiego?
Summer Eska City w Galerii Katowickiej 29.07.2022
NAJNOWSZE