Sarah Jessica Parker osobiście obsługuje klientki w swoim sklepie! Tak pilnuje biznesu!

2020-08-12 23:44 nk
Sarah Jessica Parker
Autor: Jose Perez / SplashNews.com/East News

Sarah Jessica Parker wie, że podstawą sukcesu w biznesie jest osobiste doglądanie swojego interesu. Gwiazda Seksu w Wielkim Mieście codziennie pojawia się w swoim butiku z butami, by samodzielnie obsługiwać klientki. Jak pokazują zdjęcia robi to z najwyższą starannością i zachowaniem reżimu sanitarnego!

Uwierzycie, że to już ponad 16 lat, od kiedy kultowy dziś serial Seks w Wielkim Mieście doczekał się finału? Produkcja przyniosła sławę wielu dzisiejszym gwiazdom, ale bez wątpienia największą z nich jest Sarah Jessica Parker, która - choć wcześniej była już znana - dziś jest jedną z największych sław świata kina i telewizji.

Sarah Jessica Parker sprzedawczynią we własnym sklepie

Sarah Jessica Parker, mimo statusu wielkiej gwiazdy Hollywood, twardo stąpa po ziemi i wie, że własnego interesu trzeba pilnować. Aktorka jest właścicielką marki obuwniczej SJP. Swój flagowy butik celebrytka otworzyła na nowojorskim Manhattanie.

Sarah Jessica Parker nie należy do przedsiębiorców, którzy sukces swojego biznesu pozostawiają przypadkowi. Aktorka osobiście dogląda wszystkiego i sama obsługuje klientki, by mieć pewność, że niczego im nie brakuje!

Zobaczcie zdjęcia!

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE