Sandra Kubicka wydała oświadczenie w sprawie sporu o suplementy. Atak na nią trwa od dawna. Pokazała screeny

2022-10-07 12:32 Joanna Dembek
Sandra Kubicka
Autor: WBF / Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka pod ostrzałem "Pani od jakości". Afera nabiera tempa

Sandra Kubicka odpowiada na opublikowany przez Katarzynę Daniłko post dotyczący sporu o suplementy. Celebrytka wyznała, że atak na nią trwa już od dłuższego czasu, co udowodniła zamieszczając na Instagramie screeny z konta "Pani od jakości". Widzimy, że Katarzyna Daniłko mocno interesuje się życiem zawodowym modelki.

Sandra Kubicka mocno oberwała od Katarzyny Daniłko, która zarzuciła jej żerowanie na portfelach Polek. Sprawa dotyczy suplementów, które sprzedaje Sandra, a których cena wynosi bagatela 149 zł. Katarzyna Daniłko wraz z farmaceutami prześwietliła produkt i doszła do wniosku, że nie ma w jego składzie niczego odkrywczego, a produkty z podobnym składem można kupić w każdej aptece już za kilkanaście złotych. Mowa o kwasie foliowym, który zalecany są kobietom starającym się o potomstwo i tym w ciąży. "Pani od jakości" zauważyła również, że polski rynek suplementów jest jedną wielką dziurą w prawie. Suple trafiają do obiegu jedynie po zarejestrowaniu w sanepidzie, nikt jednak nie sprawdza ich składów. Influencerzy wykorzystują to na potęgę i co rusz otwierają własne sklepy internetowe z "witaminami". Nie jest to niezgodne z prawem, jednak jak widać może się spotkać z negatywnymi opiniami.

Katarzyna Daniłko nie ma litości dla Sandry Kubickiej. Te screeny mówią same za siebie

Pełnomocnik Sandry Kubickiej wystosował przedsądowe pismo, które trafiło do Katarzyny Daniłko. W dokumencie czytamy, ze Sandra żąda od influencerki 200 tysięcy złotych odszkodowania, to "Pani od jakości" uznała za absurd i nie zamierza płacić tych pieniędzy. 

Sandra Kubicka jest mocno poruszona sprawą suplementów i twierdzi, że Katarzyna Daniłko stosuje wobec niej hejt i bezpodstawnie działa na niekorzyść jej przedsiębiorstwa. Sandra ma poważne powody, aby sądzić, że ta nagonka na nią to zaplanowana akcja. Modelka pokazała dziesiątki screenów, z których wynika, że Katarzyna wiele razy wspominała o przedsiębiorstwie Sandry. Daniłko od 2,5 miesiąca publikuje na swoim Instagramie posty związane z przedsiębiorstwem Sandry, a modelka sądzi, że "Pani od jakości" próbuje wybić się w mediach społecznościowych jej kosztem.

Sandra Kubicka wydała oświadczenie:

Pani . Daniłko od 2,5 miesiący oczernia oraz próbuje bezpodstawnie dyskredytować mnie i Intrnecie. Przez ten czas zebrałam ponad 60 screenów jej publikacji w formie postów oraz Insta Stories. Wszystkie publikowane treści były atakiem na mnie, firmy, którymi zarządzam oraz podmioty, z którymi współpracuję od lat - czytamy na Instagramie Sandry.

Pełne oświadczenie można przeczytać poniżej.

Sandra Kubicka
Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka wydała oświadczenie w sprawie afery o suplementy
Na tych drogach są UKRYTE LOTNISKA | ESKA XD - Prosto z salonu #59
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE