Sandra Kubicka

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Sandra Kubicka szczerze o drugim dziecku. Uda jej się dogadać w tej sprawie z Baronem?

2024-04-16 9:09

W życiu Sandry Kubickiej i Barona sporo się dzieje. Najpierw zaręczyny, niedługo później dowiedzieliśmy się o tym, że modelka jest w ciąży, a kilka miesięcy później zakochani postanowili się pobrać. Pomimo intensywnego czasu, fani wypytują ich o kolejne szczegóły i plany. Tym razem Sandra ujawniła, czy planują mieć kolejne dziecko.

Wielkimi krokami zbliża się wielki dzień, na który Sandra Kubicka i Baron czekają z niecierpliwością już od kilu miesięcy. Mowa oczywiście o porodzie i powitaniu na świecie ich pierwszego dziecka. Przyszła mama chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami bieżącymi informacjami na temat kompletowania wyprawki czy swojego zdrowia. Szczególnie, że to drugie w ostatnim czasie dało jej nieźle popalić. Modelka nigdy nie ukrywała, że macierzyństwo jest jej największym marzeniem, jednak przez problem z zespołem policystycznych jajników (PCOS) martwiła się, że nigdy nie zostanie matką. Długie starania o potomka poprzedzone były wieloma negatywnymi wynikami, łzami i ogromnym stresem, co tylko potęgowało irytację oraz myśli na temat In Vitro. Teraz jednak, kiedy okazało się, że naturalne metody nie zawiodły - zakochani kompletują wyprawkę, regularnie odwiedzają lekarzy i z niecierpliwością oczekują wyznaczonej daty, która nadejdzie już niedługo. Tuż przed porodem Sandra została ujawniła, czy chciałaby w przyszłości mieć jeszcze większą rodzinę i urodzić kolejne dziecko.

ROXIE WĘGIEL REAGUJE NA FILMY Z DZIECIŃSTWA! | ESKA REACT

Sandra Kubicka - dzieci

W życiu zakochanych sporo się ostatnio dzieje. Oprócz wielkiego odliczania do porodu, para postanowiła również sformalizować swój związek i wziąć ślub. Spontaniczne wydarzenie przyciągnęło najbliższych, z którymi Sandra i Baron chcieli spędzić ten wyjątkowy czas. Nie było to wielkie przyjęcie, a po prostu kameralna ceremonia, którą, ku zaskoczeniu wszystkich, udało się zorganizować jeszcze przed porodem. Niedługo później szczęśliwa małżonka postanowiła zrobić na swoi instagramie Q&A, by rozwiać wszystkie wątpliwości fanów. Wśród pytań pojawiło się m.in. to dotyczące kolejnego dziecka. Modelka przyznała, że nie wyklucza takiego scenariusza, jednak na ten moment podchodzi do sprawy nieco sceptycznie.

Chciałabym. Alek coś tam nawet czasami mruczy pod nosem o trójce, ale ja nie wiem, czy dam radę tyle razy być w ciąży. Nie jest to błogosławiony stan dla mnie, wręcz przeciwnie. Nie mogę doczekać się porodu - napisała.

Wygląda na to, że Sandra i Baron rzeczywiście marzą o nieco większej rodzinie. Wiadomo jednak, że nie może być to pochopna decyzja, dlatego życzymy im dużo spokoju i zdrowia. Mamy nadzieję, że wszystko u nich dobrze, a modelka czuje się już nieco lepiej.