Sandra Kubicka odcina się od swoich firm. "Kubicka musi się odgruzować"

2022-06-24 16:46 Joanna Dembek
Sandra Kubicka
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka wybiera się na zasłużony odpoczynek

Sandra Kubicka postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy, ponieważ zaczęła przytłaczać ją ilość obowiązków. Na Instagramie zdradziła, że musi odciąć się od swoich firm i nieco zaszaleć. Na zasłużony wypoczynek wybiera się z wyjątkową osobą.

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej pracowitych celebrytek w Polsce. Prowadzi kilka firm, a swoimi sukcesami lubi dzielić się w social mediach. Od kiedy modelka wróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych jej nazwisko nie schodzi z nagłówków największych portali plotkarskich - również za sprawą związku z Baronem, z którym oficjalnie spotyka się od końca zeszłego roku.

Sandra Kubicka planuje przerwę od pracy i udaje się za granicę

Sandra Kubicka w Polsce przebywa od dwóch lat i w tym czasie otworzyła kilka biznesów, które wymagają ciągłej uwagi. Sandra prowadzi sprzedaż seksownej bielizny własnego projektu, suplementów diety i produktów spożywczych, naturalnych kosmetyków, a także ekologicznych środków do sprzątania domu. Lista firm jest długa, więc i obowiązków nie brakuje. jednak po wielu miesiącach ciężkiej pracy, Sandra wreszcie postanowiła odpocząć i udać się na zasłużony odpoczynek.

Sandra szykuje się na podbój dwóch europejskich miejsc, które są popularnym kierunkiem wakacyjnym wielu Polaków. W wyprawie nie będzie jej jednak towarzyszył Baron, a najlepsza przyjaciółka z Miami, Fara.

Lecę w poniedziałek na wakacje z moją najlepszą przyjaciółką z Miami, z Farą. Lecę w moje dwa ukochane miejsca. (...) W tamtym roku, to były jedyne wakacje, w które nie poleciałam i bardzo żałuję, natomiast... już polecę! W poniedziałek lecimy na Ibizę. Kubicka jedzie się odgruzować - powiedziała na InstaStory.

Kubicka szykuje się na przyjemne wczasy, jednak nie na długo.

Ja, żeby nie było, ostatni raz na wakacjach byłam na Malediwach w swoje urodziny. Weekendy miałam pracujące. Jak wiecie, bardzo dużo firm otworzyłam i musiałam się po prostu na tym skupić porządnie. Natomiast odcinam się na jeden tydzień i w ten jeden tydzień polecę na Ibizę i na Mykonos. Chciałabym na dłużej, natomiast tylko tydzień mogę.

Modelka wspomniała również, że planuje się zabawić w ulubionym klubie Ushuaia, który kocha za otwartą przestrzeń i house'ową muzykę: "Też jestem człowiekiem, więc chcę sobie poluzować" - dodała Sandra.

Sonda
Imprezowałeś/aś kiedyś na Ibizie?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022
NAJNOWSZE