Sandra Kubicka

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka wybiera się na zasłużony odpoczynek

Sandra Kubicka odcina się od swoich firm. "Kubicka musi się odgruzować"

2022-06-24 16:46

Sandra Kubicka postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy, ponieważ zaczęła przytłaczać ją ilość obowiązków. Na Instagramie zdradziła, że musi odciąć się od swoich firm i nieco zaszaleć. Na zasłużony wypoczynek wybiera się z wyjątkową osobą.

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej pracowitych celebrytek w Polsce. Prowadzi kilka firm, a swoimi sukcesami lubi dzielić się w social mediach. Od kiedy modelka wróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych jej nazwisko nie schodzi z nagłówków największych portali plotkarskich - również za sprawą związku z Baronem, z którym oficjalnie spotyka się od końca zeszłego roku.

Sandra Kubicka planuje przerwę od pracy i udaje się za granicę

Sandra Kubicka w Polsce przebywa od dwóch lat i w tym czasie otworzyła kilka biznesów, które wymagają ciągłej uwagi. Sandra prowadzi sprzedaż seksownej bielizny własnego projektu, suplementów diety i produktów spożywczych, naturalnych kosmetyków, a także ekologicznych środków do sprzątania domu. Lista firm jest długa, więc i obowiązków nie brakuje. jednak po wielu miesiącach ciężkiej pracy, Sandra wreszcie postanowiła odpocząć i udać się na zasłużony odpoczynek.

Sandra szykuje się na podbój dwóch europejskich miejsc, które są popularnym kierunkiem wakacyjnym wielu Polaków. W wyprawie nie będzie jej jednak towarzyszył Baron, a najlepsza przyjaciółka z Miami, Fara.

Lecę w poniedziałek na wakacje z moją najlepszą przyjaciółką z Miami, z Farą. Lecę w moje dwa ukochane miejsca. (...) W tamtym roku, to były jedyne wakacje, w które nie poleciałam i bardzo żałuję, natomiast... już polecę! W poniedziałek lecimy na Ibizę. Kubicka jedzie się odgruzować - powiedziała na InstaStory.

Kubicka szykuje się na przyjemne wczasy, jednak nie na długo.

Ja, żeby nie było, ostatni raz na wakacjach byłam na Malediwach w swoje urodziny. Weekendy miałam pracujące. Jak wiecie, bardzo dużo firm otworzyłam i musiałam się po prostu na tym skupić porządnie. Natomiast odcinam się na jeden tydzień i w ten jeden tydzień polecę na Ibizę i na Mykonos. Chciałabym na dłużej, natomiast tylko tydzień mogę.

Modelka wspomniała również, że planuje się zabawić w ulubionym klubie Ushuaia, który kocha za otwartą przestrzeń i house'ową muzykę: "Też jestem człowiekiem, więc chcę sobie poluzować" - dodała Sandra.

Sonda
Imprezowałeś/aś kiedyś na Ibizie?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022