Sandra Kubicka nie dogaduje się z 13-letnią córką narzeczonego?! "Jest ciężko"!

2019-10-09 18:22 nk
Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves
Autor: https://www.instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o swojej relacji z córką narzeczonego, Kaio Alvesa Goncalvesa. Okazuje się, że kontakty modelki z 13-latką nie układają się do końca tak, jak gwiazda by tego chciała. Gwiazda przyznała też, że nie do końca wie, jak rozmawiać z dziewczyną, która ma świetne relacje ze swoją mamą i nie potrzebuje macochy.

Sandra Kubicka planuje ślub ze swoim narzeczonym. Choć ona i Kaio Alves Goncalves znają się stosunkowo niedługo, para jest w sobie szaleńczo zakochana. Modelka może liczyć na partnera w każdej sytuacji, o czym świadczy choćby fakt, że Kaio jest z nią w Polsce od samego początku jej treningów do Tańca z Gwiazdami.

Sandra Kubicka o przyszłej pasierbicy

Jakkolwiek narzeczonym Sandra Kubicka chwali się chętnie w wywiadach i w mediach społecznościowych, to o przyszłej pasierbicy raczej milczy. Kaio ma 13-letnią córkę z poprzedniego związku. W nowym wywiadzie celebrytka przyznała, że nie jest łatwo wkraść się w serce nastolatki.

Sandra zaznacza, że dla 13-letniej Isabelli nie jest macochą, bo to brzmi, jakby miała zastąpić jej matkę, a tego modelka robić nawet nie próbuje.

Kiedyś nazwałam się macochą przy niej i przy nim i odbyliśmy bardzo poważną rozmowę na ten temat. Ja macochą nie jestem, ponieważ ona ma mamę. Ona nie jest dzieckiem małym, tylko to już jest nastolatka, nie możemy o tym zapominać. To już jest dziewczyna, która tutaj w Polsce byłaby w gimnazjum, więc ona macochy nie potrzebuje, ale jestem narzeczoną jej taty i ma we mnie wsparcie i może na mnie liczyć, ale mamę od obowiązków takich ma swoją i mają bardzo dobre relacje, więc ja nie chcę się tam wtrącać i jestem z boku.

- zdradziła modelka w rozmowie z Faktem.

Uczestniczka Tańca z Gwiazdami wyznała także, że jej relacje z Isabellą nie układają się tak, jak celebrytka by tego chciała. Jednym z problemów jest to, że sama - jak przyznaje - jest bardzo młoda.

Bywa ciężko, bywa dobrze. Na pewno jest ciężej dogadać się z nastolatką, która przechodzi przez okres dojrzewania, buntu, gdzie nagle przychodzi kobieta do twojego domu i: "To jest narzeczona twojego taty", więc pomimo tego czasu, jaki jestem juz z Kaio, nadal poznajemy się i docieramy, szukamy tego kontaktu. Ale jest naprawdę ciężko, myślę, że to zajmie kilka lat, żeby znaleźć taki kontakt, a ja jestem też bardzo młoda i nigdy w życiu nigdy nie sądziłam, że będę w takiej sytuacji, że będę musiała z nastolatką się docierać i poznawać. To jest bardzo ciężka rola, nikt mnie do tego nie przyzwyczajał i nie czytałam książki na ten temat. Myslę, że życie pokaże, co się wydarzy, ale jest ciężko.

- przyznała Sandra Kubicka.

Myślicie, że relacje modelki z przyszłą pasierbicą poprawią się z czasem?

NAJNOWSZE