Sandra Kubicka ma SOBOWTÓRKĘ! To znana duńska aktorka. Wyglądają, jak bliźniaczki

2022-11-04 11:43 Joanna Dembek
Sandra Kubicka i Birgitte Sorensen
Autor: AKPA / EastNews/0000554/Reporter Sandra Kubicka i Birgitte Sorensen są jak siostry

Sandra Kubicka to kobieta niezwykłej urody. Słowiańskie rysy twarzy, oliwkowa karnacja, długie blond włosy i przepiękny uśmiech. Teoria mówiąca, że każdy ma swojego sobowtóra, czasami znajduje swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tak, jak w przypadku Sandry. Popularna duńska aktorka wygląda, jak jej siostra bliźniaczka.

Sandra Kubicka musiała wyjechać do Stanów Zjednoczonych, aby zyskać popularność w Polsce. Kiedy, jako nastolatka chciała rozpocząć karierę modelki, od osób z rodzimej agencji usłyszała, że jest niezbyt drobna, jak na modelkę. Natomiast w USA przyjęto ją z otwartymi ramionami. W wieku 13 lat rozpoczęła karierę w branży modelingoweja, a jej popularność za oceanem urosła do sporych rozmiarów. Pojawiła się na okładkach wielu poczytnych pism. Do Polski wróciła w trakcie trwania pandemii koronawirusa. Chciała być bliżej rodziny i dawnych przyjaciół, a przy okazji odnalazła miłość swojego życia. Sandra związana jest z Baronem - gitarzystą grupy Afromental.

Mówi się, że każdy ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra. Niewątpliwie, znanym ludziom łatwiej odnaleźć osobę o bliźniaczych cechach, a co więcej, organizowane są zloty, na których spotykają się osoby łudząco podobne do światowych sław. Sandra Kubicka również może pochwalić się swoją sobowtórką. Ten sam typ urody, jasne włosy, uśmiech. Sami zobaczcie!

Sandra Kubicka i Birgitte Sørensen są jak siostry!

Birgitte Hjort Sørensen to duńska aktorka urodzona 16 stycznia 1982 roku w Kopenhadze. W swoim kraju jest niezwykle popularną aktorką, znaną z takich produkcji jak: Kandydat (2008), Julie (2011), Marie Kroyer (2012), 3 Ting (2017), Greyzone (2018), czy niezwykle popularnego na całym świecie, politycznego serialu Rząd, który doczekał się już trzech sezonów. Jedną z głównych ról gra Brigitte, która wciela się postać inteligentnej i niezwykle ambitnej dziennikarki Katrine Fønsmark.

Sandra Kubicka z powodzeniem mogłaby być jej dublerką, jest podobnej postury, różni je jedynie 2 centymetry wzrostu. Mają niemalże taki sam kolor i długość włosów, bliźniacze rysy twarzy, charakterystyczne kości policzkowe i promienną twarz. Co prawda, obie urodziły się w styczniu jednak jest między nimi 13 lat różnicy. To nie zmienia faktu, że spokojnie można uznać je za sobowtórki. Co myślicie?

Sandra Kubicka i Birgitte Sorensen
Autor: AKPA / EastNews/0000554/Reporter Sandra Kubicka i Birgitte Hjort Sørensen wyglądają jak siostry
Sonda
Sandra Kubicka i Birgitte Hjort Sørensen wyglądają, jak siostry?
Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE