Sandra Kubicka i Kaio POGODZILI SIĘ? Narzeczony modelki wrócił do Polski!

2019-11-08 0:24 nk
Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves
Autor: https://www.instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka miała ostatnio trudny czas. Modelka była skazana na rozłąkę z narzeczonym, z którym dodatkowo przechodziła "ciche dni". Jakby tego było mało, okazało się, że jej partner z Tańca z Gwiazdami uległ na tyle poważnej kontuzji, iż musiał zrezygnować z dalszego udziału w programie. Czy w końcu szczęście gwiazdy odwróciło się? Kaio Alves Goncalves wrócił do Polski!

Od początku swojego udziału w Tańcu z Gwiazdami Sandra Kubicka chętnie chwaliła się faktem, że przez cały czas wspiera ją narzeczony. Kaio Alves Goncalves spędził w Polsce wiele tygodni, by być blisko ukochanej. Kilka dni temu donosiliśmy Wam jednak o niepokojącym fakcie: partner modelki przestał pojawiać się na jej zdjęciach na Instagramie, a dodatkowo para przestała się wzajemnie obserwować w tym medium społecznościowym. Fani modelki obawiali się, czy w jej związku dzieje się coś złego albo - co gorsza - czy ten się przypadkiem nie zakończył.

W końcu sprawę postanowiła skomentować sama Kubicka, która przyznała w rozmowie z mediami, że Kaio musiał wracać do USA, by zająć się swoją nastoletnią córką, a poza tym para przechodziła "ciche dni". Kryzys w związku? To nie brzmiało dobrze...

Sandra Kubicka znowu z Kaiem!

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że w związku Sandry Kubickiej wszystko jest już w porządku! Kaio Alves Goncalves wrócił do Polski po okresie rozłąki z narzeczoną i zakochani ponownie są nierozłączni!

Sandra wrzuciła na Insta Stories zdjęcie, na którym obejmuje się czule z Kaiem w windzie. Poza tym z jej filmików wynika, że narzeczony - jak wcześniej - towarzyszył jej podczas wielogodzinnego treningu przed ćwierćfinałem Tańca z Gwiazdami, a potem odwiózł ją do domu.

Wsparcie Kaia tym bardziej się Sandrze przyda, że w piątek czeka ją naprawdę trudny wieczór. Modelka właśnie straciła przez kontuzję partnera tanecznego. Adam Adamonis musiał odejść s show. Producenci na razie nie zdradzili, kto go zastąpi, ale według spekulacji medialnych ma to być Wojtek Jeschke, z którym Sandra już tańczyła w jednym z odcinków, gdy Adam był świeżo po kontuzji. POza tym Kubicka ma do wykonania bardzo wymagającą choreografię z filmu Czarny Łabędź. Czy ta zapewni jej awans do półfinału? Przekonamy się w piątek. Jednak kciuki trzymane przez narzeczonego na żywo z widowni TzG z pewnością pomogą gwieździe przejść przez ten stresujący moment i dać z siebie wszystko na parkiecie!

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves
Autor: Instagram.com/sandrakubicka
NAJNOWSZE