Adam Adamonis odchodzi z Tańca z Gwiazdami! Sandra Kubicka ma nowego partnera

2019-11-07 12:50 kp
Sandra Kubicka i Adam Adamonis
Autor: WBF

Adam Adamonis nie zatańczy już w Tańcu z Gwiazdami 2019! Taneczny partner Sandry Kubickiej musiał podjąć dramatyczną decyzję o odejściu z programu. Tym samym w 8. odc. Tańca z Gwiazdami 2019 Sandra Kubicka zatańczy z nowym partnerem, który będzie towarzyszył jej już na stałe. Tak Adam Adamonis skomentował całą sytuację.

Sandra Kubicka i Adam Adamonis to jedna z najbardziej lubianych i cenionych par Tańca z Gwiazdami 2019. Modelka i jej partner w każdym odcinku mogli liczyć na ciepłe słowa ze strony jurorów i sympatię widzów, którzy dawali jej wyraz w głosowaniu. Dlatego tym większym smutkiem napawa wiadomość o tym, że Adam Adamonis rezygnuje z Tańca z Gwiazdami 2019.

To oficjalna informacja, która znalazła się na profilu Tańca z Gwiazdami 2019 na Instagramie. Adam Adamonis podjął decyzję o odejściu z programu po tym, jak znów dała znać o sobie kontuzja sprzed trzech tygodni. Ponieważ sprawa jest poważna i uniemożliwia mu występy z Sandrą Kubicką, Adam nie miał innej możliwości.

Sandra Kubicka - nowy partner zastąpi Adama Adamonisa

Adam Adamonis nabawił się kontuzji podczas treningów do 6. odcinka Tańca z Gwiazdami 2019. Sprawa była poważna, a kulejący tancerz zamiast na parkiecie - pojawił się 18 października wyłącznie na widowni. U boku Sandry Kubickiej zastąpił go Wojciech Jeschke. Tydzień później Adam wrócił do tańca, zgarniając za gorącą salsę z Sandrą aż 28 punktów.

Tuż przed 8. odc. Tańca z Gwiazdami 2019 okazało się jednak, że kontuzja powróciła.

Kochani! Niestety Adam Adamonis musi zakończyć swoje występy w Tańcu z gwiazdami. Niedawna kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie może dalej tańczyć. Trzymamy za Adama kciuki!

- czytamy na profilu Tańca z Gwiazdami 2019 na Instagramie.

Sam Adam Adamonis tak skomentował sytuację:

Jest mi strasznie przykro... strasznie! Dlatego, że to się stało teraz, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się zbyt poważna. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki 

- napisał.

Pozostaje więc pytanie: z kim zatańczy Sandra Kubicka? Modelka potrzebuje partnera, który nie tylko zastąpi Adama Adamonisa, ale będzie w stanie utrzymać wysoki poziom jej tańca i doprowadzić ją do finału - taki jest przecież cel wszystkich uczestników. Czy będzie to Wojciech Jeschke, z którym już w 6. odcinku tańczyła Sandra Kubicka? Nowego partnera modelki mamy poznać w piątek wieczorem.

Żałujecie, że Adam Adamonis już nie zatańczy?

NAJNOWSZE