Izabella Krzan, Sandra Kubicka

i

Autor: AKPA Izabella Krzan i Sandra Kubicka straciły pracę w TVP

Gwiazdy

Sandra Kubicka i Izabella Krzan straciły pracę w TVP. Powód zaskakuje

2023-09-07 11:19

Sandra Kubicka i Izabella Krzan mogą mieć powody do niezadowolenia. Władze publicznej telewizji zdjęły z anteny programy, które miały okazać się hitami. Prezes TVP wyjaśnił, na czym polega problem z ich oglądalnością.

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że zarówno Sandra Kubicka, jak i Izabella Krzan poprowadzą zupełnie nowe formaty telewizyjne. Krzan stała się gospodynią obiecującego programu "Kamper Polska", w którym grupa influencerów przemierzała Polskę, pokonując przeróżne przeszkody i rywalizując o główną wygraną. Z kolei Kubickiej przypadło w udziale prowadzenie miłosnego reality show "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć", w którym pary poddawane były w krótkim czasie wielu próbom, które miały na celu zweryfikować ich relacje.

JAKI OUTFIT WAS TRIGGERUJE NAJBARDZIEJ?| RADIO ESKA Wywiadex

TVP wycofuje programy Izabelli Krzan i Sandry Kubickiej z TVP VOD

Zarówno "Kamper Polska", jak i "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć" nie doczekają się kolejnych sezonów. Telewizja Polska nie będzie więcej inwestować pieniędzy w realizację obu formatów. Powód jest prosty - nie ma czegoś takiego, jak widz online i widz telewizji naziemnej. O co chodzi? Prezes TVP wyjaśnia:

Te formaty nie będą kontynuowane. Dlaczego? Widzimy, że po prostu nie ma czegoś takiego jak inny widz w online i w telewizji naziemnej. Nie mówimy o różnych grupach widzów. To jest wciąż jeden i ten sam widz, którego uwaga migruje z jednego na drugi sposób użytkowania mediów - powiedział prezes TVP Mateusz Matyszkowicz.

Jeszcze w lipcu, Sandra Kubicka chwaliła się, że 2. edycja jej programu będzie emitowana na antenie TVP Kobieta, a nie wyłącznie na TVP VOD. Powiedziała również, że utarła nosa osobom, które nie wierzyły w siłę "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć". Najwyraźniej władze TVP po dogłębnej analizie wszelkich "za" i "przeciw", postanowiły jednak wycofać się z nadawania zarówno miłosnego show, jak i kamperowych przygód internetowych celebrytów. Dla miłośników tych programów, jest to z pewnością duża strata.