Ruszył 18. sezon show rodziny Kardashian Jenner. Jesteś na bieżąco z ich życiem? QUIZ

2020-03-29 14:00 es
Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kim Kardashian
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Keeping Up With The Kardashians doczekał się aż 18 sezonów. Emocje wzbudził już sam zwiastun. Kim Kardashian i Kourtney Kardashian poszarpały się przed kamerami! Co jeszcze wydarzyło się u najsławniejszej rodziny świata? Sprawdź w naszym quizie, czy nic Ci nie umknęło.

Życie sióstr Kardashian Jenner to ciągła, nigdy się niekończąca drama. Nic dziwnego, że ich rodzinne reality show wciąż trwa. Kilka dni temu odbyła się premiera 18. sezonu Keeping Up With The Kardashians.

O programie było głośno już wiele tygodni temu. To za sprawą zwiastuna, na którym widzimy, jak Kim Kardashian poszarpała się z Kourtney Kardashian. O co siostry się pokłóciły tak mocno, że musiało dojść do rękoczynów?

Nie jest tajemnicą, że relacje Kim Kardashian z Kourtney Kardashian nie układają się najlepiej. Siostry sprzeczają się od dawna. Nie wykluczone, że to jest powodem opuszczenia Kourt rodzinnego show.

Drama Kim Kardashian i Kourtney Kardashian to oczywiście nie jedyna, która przydarzyła się rodzinie. Co słychać u sióstr Kardashian Jenner?

Tego dowiecie się z naszego quizu. Sprawdźcie, czy wystarczająco uważnie śledzicie życie celebrytek.

NAJNOWSZE