Ruby Rose jako Batwoman. Jest PIERWSZE ZDJĘCIE w kostiumie! Sexy?

2018-10-10 11:08
Ruby Rose
Autor: Reporter/East News

Ruby Rose pokazała pierwsze zdjęcie w stroju Batwoman! Kontrowersyjna superbohaterka wygląda imponująco! Zobaczcie i oceńcie. Jest sexy?

Ruby Rose pojawi się oficjalnie jako Batwoman już w grudniu tego roku, podczas tradycyjnego crossovera CW. Australijska właśnie wskoczyła w kostium Batwoman i wraz z ekipą CW rozpoczęła pracę na planie. Zdjęcia powstają w Vancouver.

Przypomnijmy, że Ruby Rose wybrana została do roli pierwszej kobiecej superbohaterki LGBT w sierpniu tego roku. Aktorka zagra Batwoman, której prawdziwe nazwisko brzmi Kate Kane. Będzie to pierwsza nieheteroseksualna postać w świecie filmowych superbohaterów.

Jak zapowiada CW, oficjalna premiera Batwoman z Ruby Rose nastąpi dopiero w sezonie 2019-2020.

W oczekiwaniu na pierwsze sceny możemy tymczasem popodziwiać pierwsze zdjęcie wystrzałowej Batwoman. Ruby Rose wrzuciła je właśnie na swój Instagram:

RUBY ROSE JAKO BATWOMAN: "ZAWSZE O TYM MARZYŁAM"

Batwoman to pierwszy komiksowy superbohater oficjalnie należący do społeczności LGBT. Należy do niej także Ruby Rose. To właśnie dlatego aktorka nie zastanawiała się ani sekundy, kiedy producenci z CW i DC Comisc zaproponowali jej rolę Batwoman.

Nietoperz wychodzi z worka i jestem podekscytowana i zaszczycona. Ale jestem też emocjonalnym wrakiem... bo to moje marzenie z dzieciństwa. Jest to coś, za co mogłabym umrzeć, żeby zobaczyć to w telewizji, kiedy byłam młodą członkinią społeczności LGBT, która nigdy nie czuła się reprezentowana w tv. Czułam się samotna i inna.
Dziękuję wszystkim. Dziękuję Bogu.

- pisała w sierpniu tego roku Ruby Rose.

Ruby Rose ma 32 lata. Jest aktorką i modelką. W przeszłości była twarzą Maybelline New York w Australii. Obecnie fani znają ją głównie z udziału w serialu sieci Netflix, "Orange Is the New Black" oraz w filmie John Wick 2.

NAJNOWSZE