Rozstanie ze Scottem Disickiem wyjdzie Sofii Richie na dobre? Jej rodzina ODETCHNĘŁA

2020-09-24 12:20 kp
Sofia Richie, Lionel Richie
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ojciec Sofii Richie od samego początku jej związku ze Scottem Disickiem nie ukrywał, że nie jest jego fanem. Starszy od modelki o 15 lat celebryta ściśle związany z rodziną Kardashian nie sprawiał wrażenia idealnego partnera dla młodej gwiazdki. Ona sama długo jednak walczyła o to, by związek wypalił. Teraz, gdy znów jest singielką, jej rodzina odetchnęła z ulgą.

Sofia Richie rozpoczyna nowy etap swojego życia - już bez Scotta Disicka u boku. Choć celebryta nie ma zamiaru całkowicie rezygnować ze znajomości z młodą gwiazdą, nie ma już szans na to, by znów się z nią związał. Po majowym rozstaniu były facet Kourtney Kardashian zakosztował w życiu singla i bez tłumaczenia się nikomu spędza czas tak, jak ma na to ochotę.

Wielu fanów Sofii Richie od początku jej relacji ze Scottem Disickiem przewidywało, że związek prędzej czy później się zakończy. Disick nigdy nie słynął ze skłonności do ustatkowania się i - co więcej - będąc jeszcze w relacji z Sofią zabiegał o względu Kourtney Kardashian. Majowe rozstanie niewiele osób jednak zdziwiło. Spora część przyjęła je natomiast z ulgą. Jak bliscy Sofii Richie.

Nie ma Scotta Disicka, jest radość w rodzinie Sofii Richie

Swojego niepokoju spowodowanego związkiem Sofii ze Scottem Disickiem nigdy nie krył jej słynny ojciec, Lionel Richie. Muzyk z obawą przyglądał się uczuciu córki do starszego gwiazdora. Nie mogąc jednak nic zrobić, służył jej jedynie wsparciem i dobrą radą.

Teraz, gdy Scott Disick rzucił Sofię Richie, artysta odetchnął z ulgą.

Rodzina Sofii uważa, że ​​jest jej o wiele lepiej bez niego. Doradzali jej, żeby robiła swoje, zwłaszcza podczas kwarantanny. Oddzielała się od równania i było to zdrowe dla niej i jej rodziny. Oddzieliła się od tego i wyszło to na zdrowie jej i jej bliskim.

- zdradził informator Us Weekly.

Teraz Lionel Richie może liczyć na to, że kolejny wybranek Sofii Richie bardziej przypadnie mu do gustu.

Jak myślicie, długo pozostanie singielką? Z takimi kształtami to mało prawdopodobne... Zobaczcie jej HOT zdjęcia!

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE