Hotplota.pl

i

Autor: WBF

Kardashian i Davidson robią kolejny krok, a Chopra i Jonas mają... kryzys? Nadążasz?

2021-11-28 16:10

W świecie gwiazd sporo się ostatnio dzieje. W tym tygodniu sporo pisaliśmy o życiu uczuciowym najbardziej znanych osobistości. Wygląda na to, że Kim Kardashian i Pete Davidson postawili kolejny krok w swojej relacji! Niestety nie wszystkim tak dobrze się układa... Według najnowszych doniesień Priyanka Chopra i Nick Jonas mają kryzys...

W tym tygodniu najlepszym tematem do plotek było życie uczuciowe gwiazd. Oczywiście wciąż największe zainteresowanie wzbudza nowa para... Kim Kardashian i Pete Davidson to połączenie, na które w życiu byśmy nie wpadli! A jednak coś ich do siebie ciągnie... I wygląda na to, że ich relacja właśnie weszła na nowy poziom. Co zrobili?

Niestety nie u wszystkich gwiazd układa się tak kolorowo. Priyanka Chopra i Nick Jonas przez długi czas uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wciąż chętnie wspominamy ich wielkie wesel... Okazuje się jednak, że nawet najwspanialsze przyjęcie nie uchroni przed kryzysem... Dlaczego mówi się, że Priyanka Chopra i Nick Jonas się rozwodzą?!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam również inne, ważne plotki z tygodnia. Sprawdźcie, czy nic Wam nie umknęło!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...