Billie Eilish broni indyków! "46 milionów ginie w każde Święto Dziękczynienia”

2021-11-25 18:50 es

Nie ma wątpliwości, że Billie Eilish dzięki swojej popularności ma wielki wpływ na fanów. Gwiazda zaapelowała do nich w dzień Święta Dziękczynienia, kiedy to tradycyjnie podaje się indyka. Billie Eilish staje w ich obronie i informuje, że w tym czasie zabija się około 46 milionów zwierząt.

Tegoroczne Święto Dziękczynienia wypada dziś. To w USA ważny dzień, pełen tradycji. Jedną z nich jest pieczenie indyka. Z tego powodu w kraju sprzedaje się ogromne ilości zwierząt w tym okresie. To oczywiście wywołuje gorącą dyskusje na temat zalet diety roślinnej.

Jej wielką fanką jest Billie Eilish. Cała jej rodzina nie je mięsa. To za sprawą przekonań mamy wokalistki. Maggie Baird wspominała o wychowaniu rodziny na wegetarianizmie. Sama unikała mięsa w latach 70., a później przeszła na weganizm.

W Święto Dziękczynienia Billie Eilish przypomniała fanom, że indyki łagodne zwierzęta.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Billie Eilish w obronie indyków

Gwiazda od dawna jest na diecie roślinnej. Przy okazji Święta Dziękczynienia postanowiła zabrać głos.

Indyki są jednymi z najłagodniejszych stworzeń na świecie, a 46 milionów z nich ginie w każde Święto Dziękczynienia. Wiem, że trudno zmienić tradycję, ale pamiętajcie o tym.

Napisała Billie Eilish na Instagramie.

Wokalistka opublikowała fotkę, na któej przytula indyka.

Da do myślenia swoim fanom? W końcu to właśnie Billie Eilish nakłoniła dom domy Oscara de La Renty do zrezygnowania z naturalnych futer!

Jak dobrze znasz Billie Eilish?

Pytanie 1 z 7
Jaki ma znak zodiaku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE