Ed Sheeran wraca, a Doda się rozwodzi. Wiesz co słychać w świecie gwiazd? [QUIZ]

2021-06-13 20:00 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

Ależ się w tym tygodniu działo! Gwiazdy nieźle się postarały, żebyśmy mieli o czym plotkować. Największą bombę zrzucił Ed Sheeran. Wokalista był jednym z najpopularniejszych muzyków świata, a później... zniknął i skupił się na założeniu rodziny. Jednak teraz wraca! W polskim show-biznesie mniej wesoło. Jedna z najsławniejszych gwiazd - Doda się rozwodzi. Nadążacie za światem celebrytów?

W tym tygodniu mieliśmy o czym plotkować. W świecie gwiazd wydarzyło się naprawdę wiele. Największe wrażenie zrobił na nas Ed Sheeran. Kilka lat temu praktycznie nie było dnia, żeby media nie rozpisywały się o jego kolejnym ruchu. Spontaniczne koncerty, akcje charytatywne, zabawne wywiady, bite kolejne rekordy... Dużo się działo! Później jednak Ed Sheeran zniknął. Praktycznie przestał pojawiać się w mediach. Jeszcze przed światową pandemią skończył z koncertami i zajął się rodziną. Fani zdążyli się za nim stęsknić. Na szczęście Ed Sheeran wraca z nowym projektem! Co zapowiedział?

W naszym, polskim show-biznesie niestety mniej radośnie. Jedna z najsławniejszych gwiazd przezywa kłopoty w życiu prywatnym. Doda się rozwodzi! Po kilku latach małżeństwa z Emilem Stępniem gwizda postanowiła zakończyć małżeństwo. O co poszło?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

W naszym quzie znajdziecie najważniejsze plotki z tygodnia. Jeśli jesteście na bieżąco z życiem gwiazd, z pewnością dacie sobie rade!

NAJNOWSZE