Dzieciaki Pink nie znają strachu! 9-letnia Willow wspięła się na 30-metrową skałę

2021-06-10 22:03 es
Pink
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Pink i jej mąż Carey Hart są rodzicami dwójki dzieci. I trzeba powiedzieć, że są to mega odważne dzieciaki! Jeżdżą na quadach, uczą się strzelać, a także wspinać. Mąż Pink udostępnił w social mediach nagranie z rodzinnego wypadu na skałkę. 9-letnia Willow sama wspięła się na wysokość 30-metrów!

Pink ma się czym chwalić. Jest na scenie muzycznej od wielu lat, a jej nowe kawałki wciąż cieszą się popularnością. Jednak osiągnięcia muzyczne to nie jedyna duma wokalistki. Jeszcze większą są jej dzieci. Pink i Carey Hart wychowują swoją dwójkę - 9-letnią Willow i 4-letniego Jamesona.

Sławni rodzice często publikują w social mediach relacje z rodzinnych wypadów. Nie zawsze podoba się to internautom. Kilka lat temu Pink i Carey Hart byli mocno krytykowani za uczenie 7-letniej wówczas Willow strzelania.

Nie zmienili jednak swoich metod wychowawczych i wciąż zapewniają swoim maluchom spore dawki adrenaliny. Zobaczcie, jak wspólnie się wspinają!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Kilkuletnie dzieci Pink wspina się na 30-metrową skałę

Mąż Pink, Carey Hart, udostępnił w kilka zdjęć i filmik z rodzinnego wypadu w góry. Okazuje się, że dzieciaki kochają wspinaczkę!

Willz szybko rozpracowała tę trzydziestometrową skałę i trudno było zrobić jej zdjęcia, ponieważ ładowała się na szczyt. [...] Jamo zaskoczył mnie tym, jak zaatakował tę skałę. Chwytami i prawdziwym rozmyślną drogą w górę.

Napisał dumny tata.

Internauci byli zaskoczeni, jak dzieci Pink spędzają wolny czas.

- Te dzieciaki podbiją świat! 🔥👏😍

- Twoje dzieci są tak nieustraszone, że są genialne

- Uwielbiam to, jak wychowujesz takie pewne siebie, nieustraszone, współczujące dzieci!! Daje mi nadzieję na przyszłość!😍

Czytamy pod postem.

Aż strach pomyśleć, czego dokonają dzieci Pink, gdy podrosną!

NAJNOWSZE