Rozpad One Direction wyszedł chłopakom na dobre? Zobaczcie, jak zmężnieli

2019-12-01 7:00

Kilka lat temu byli chłopcami z One Direction, dziś to mężczyźni ze świata muzyki. Czy rozpad zespołu mógł wyjść im na dobre?

Kiedy w 2010 roku powstał zespół One Direction, nikt nie zdawał sobie sprawy, jaki sukces osiągną. Zayn Malik, Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson nie tylko świetnie śpiewali, ale też doskonale wyglądali. Nic więc dziwnego, że ta piątka szybko zdobyła serca fanek.

Po pięciu latach wspólnych występów, nagrywania płyt i tras koncertowych stało się to, co prędzej czy później spotyka każdy zespół. Jeden z członków One Direction zamarzył o karierze solowej. Jako pierwszy z zespołu odszedł Zayn Malik. Rok później zespół zakończył działalność.

Każdy z One Direction po odejściu z zespołu poszedł w nieco inną stronę. Harry Styles dość mocno związał się ze światem mody.

Od czasu rozpadu One Direction członkowie zespołu zmienili się nie do poznania. Zdecydowanie największą metamorfozę przeszli Zayn Malik i Liam Payne. Przybyło im tatuaży i mięśni, co przyciągnęło kolejne fanki.

Który z członków One Direction zmienił się najbardziej? Zobaczcie ich w naszej galerii.

NAJNOWSZE