Różowa Taylor Swift zaśpiewała w Nowym Jorku! Lubicie ją w tym wydaniu? [ZDJĘCIA]

2019-08-23 9:39

Z okazji premiery płyty Lover Taylor Swift wystąpiła na niezwykłym, porannym koncercie na Manhattanie, zorganizowanym dla programu Good Morning America. Taylor wystąpiła w różowym wdzianku i promieniała radością - jak zresztą cała jej nowa płyta. Tęsknicie za tajemniczą Taylor z płyty Reputation czy wolicie ją taką?

Taylor Swift po tygodniach zapowiedzi wydała nową płytę Lover. Krążek diametralnie różni się od poprzedniej płyty wokalistki Reputation, na której rozliczała się ze swoimi showbiznesowymi wrogami, których przez lata kariery zdążyła zdobyć całkiem sporo. Na nowej płycie Taylor Swift inspiruje się przede wszystkim swoją (w końcu szczęśliwą) miłością.

Zakochana w Joe Alwynie Taylor Swift ma znacznie więcej powodów do radości niż do smutku i zdecydowanie słychać to na nowym krążku. Wystarczy przypomnieć romantyczny, tytułowy singiel, na którym gwiazda wyśpiewuje swoje uczucie do brytyjskiego aktora. Z okazji premiery płyty Lover Taylor Swift dała w Nowym Jorku poranny minikoncert.

Taylor Swift w Good Morning America

Taylor Swift była dzień przed premierą płyty gościem specjalnym porannego show Good Morning America. Specjalnie z okazji wydania krążka Lover na Manhattanie postawiono różową scenę, na której gwiazda wykonała pierwsze dwa single z płyty - Me! oraz You Need To Calm Down oraz jeden ze swoich największych przebojów Shake It Off.

W Good Morning America Taylor Swift wystąpiła ubrana na różowo. W tym samym kolorze udekorowano scenę, na której znalazły się tysiące kwiatów. Nie ma wątpliwości, że etap Reputation Tay ma już dawno za sobą.

Podoba Wam się w takim wydaniu? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE