Rozenek-Majdan nie odpowiedziała na komentarz Górniak!

2021-12-04 21:00 RD
Małgorzata Rozenek-Majdan i Edyta Górniak
Autor: WBF Małgorzata Rozenek-Majdan i Edyta Górniak

Pod postem, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan zachęca do szczepień pojawił się komentarz autorstwa Edyty Górniak. Artystka jest przeciwna szczepieniom. Gwiazda telewizji TVN jednak nie odpowiedziała na zaczepkę piosenkarki… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Gdy tylko pojawiły się szczepionki przeciwko koronawirusowi część gwiazd zaczęła zachęcać w mediach społecznościowych do szczepień. Wśród nich była Małgorzata Rozenek-Majdan, która ostatnio na swoim instagramowym profilu zamieściła post przypominający o trzeciej dawce. 

Pod postem pojawił się długi komentarz… Edyty Górniak, która - jak wiadomo - zwolenniczką szczepień raczej nie jest. 

Małgosiu, skory Ty publicznie to i ja publicznie🔸Pisząc o kimkolwiek w obecnych czasach, że jest po „złej stronie mocy”, w ogólnym pierwszym skojarzeniu dajesz wielu ludziom poczucie Twojego wzgardzenia dla nich, czyli próby poniżenia ich. Bo to kryje się w intencji, pod Twoimi słowami.

Chęć poczucia przewagi, czy też wyższości - nie jest wyrazem szacunku wobec ludzi, o którym zapewniasz w zdaniu sąsiadującym. Szacunek Małgosiu, to akceptacja, Miłość, a także głębokie zrozumienie, że każda Dusza ma swoją ścieżkę życia i ma do niej pełne Prawo. I to nie podlega ocenie. Nawet Twojej😉

(❗️)Twój wybór nie jest w żadnym stopniu ważniejszy od mojego. Jest sobie równy. I tak po prostu jest, czy to rozumiesz, czy nie❤️

Wewnętrzna niezgoda na to, czyli Pycha - nie przynosi szczęścia : // 🙏🏼

Pozwolę sobie także zasugerować pewną korektę - Moc - w istocie nie występuje po złej stronie :)) Po stronie „zła” / ciemności - występuje wyłącznie niemoc. To dlatego wyraża siebie tak głośno. Tak głośno krzyczy, jak mocno się o siebie boi.

Moc istnieje tylko w Światłości. I takiej mocy życzmy sobie wzajemnie

🤍🌷

PS. Sól fizjologiczna nie podnosi odporności skutecznie. Bierz vit D, vit C i magnez :)

napisała Górniak. 

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Małgosia nie odpowiedziała na ten komentarz i - jak informują dziennikarze Pudelka - raczej tego nie zrobi. 

Małgorzata nie chce dyskutować z kimś, kto nie rozumie powagi obecnej sytuacji związanej z pandemią

powiedziała serwisowi osoba z otoczenia Małgosi.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE