Roksana Węgiel zdradziła, że będzie miała drugiego brata! "Moja mama mnie zabije"!

2019-10-12 11:01 nk
Roksana Węgiel
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Roksana Węgiel wygadała się w nowym wywiadzie, że jej rodzina niebawem się powiększy! Jej mama jest w ciąży! Młoda piosenkarka będzie miała rodzeństwo! Zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2018 roku wyjawiła też, kiedy jej drugi braciszek ma pojawić się na świecie! Ciekawe, czy będzie równie utalentowany, jak siostra!

Roksana Węgiel szturmem podbiła polski show biznes. Choć piosenkarka ma dopiero 14 lat, stała się gwiazdą na skalę europejską! A wszystko dzięki zwycięstwie w Eurowizji Junior! Od tamtej pory przebojową nastolatką interesują się wszystkie media. Prasa komentuje stroje gwiazdy, które - zdaniem wielu fanów - bywają za odważne, jak na wiek dziewczyny. Również jej sprawy osobiste interesują wiele osób. Ostatnio Roksana Węgiel trochę się wygadała, jeśli chodzi o kwestie związane z powiększeniem swojej rodziny...

Roksana Węgiel: "Będę miała braciszka"!

Okazuje się, że mama Roksany po raz kolejny jest w ciąży! Zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji Junior ma już młodszego brata, Maksymiliana. Piosenkarka wyjawiła, że będzie miała drugiego braciszka.

Ojejku, moja mama mnie zabije! Tak, będę miała braciszka! Już w lutym. Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać.

- potwierdziła młoda piosenkarka w wywiadzie dla Faktu i dodała, że zamierza oczywiście pomagać mamie w opiece nad maleństwem.

NAJNOWSZE