Roksana Węgiel szaleje na Dominikanie w NOWEJ FRYZURZE! Poznalibyście ją?! [WIDEO]

2020-02-26 21:16 nk
Roksana Węgiel
Autor: WBF, www.instagram.com/roxie_wegiel

W ramach akcji Eska Odwołuje Zimę Roksana Węgiel poleciała na Dominikanę. Młoda piosenkarka pozwoliła sobie na małe szaleństwo, jeśli chodzi o fryzurę. I chyba wiemy, kim inspirowała się Roxie Węgiel, wybierając ją! Jak artystka podoba Wam się w różowych warkoczach? Poznalibyście ją? My mielibyśmy z tym problem!

Roksana Węgiel wciąż przeżywa swoje "5 minut" w polskim show biznesie po wygraniu Eurowizji Junior w 2018 roku. Artystka cały czas się rozwija i udowadnia, że to zwycięstwo nie było dziełem przypadku, a ona sama - mimo bardzo młodego wieku - jest gotowa na karierę z prawdziwego zdarzenia.

Roxie Węgiel ma zaledwie 15 lat, a może pochwalić się prawie milionem obserwujących na Instagramie. Właśnie pokazała im się w nowej, szalonej odsłonie!

Roksana Węgiel na Dominikanie jest nie do poznania!

Roxie Węgiel niedawno powitała na świecie swojego młodszego braciszka. Artystka oczywiście podzieliła się cudowną nowiną z fanami.

Jak tylko nacieszyła się bobasem w domu, Roxie poleciała na Dominikanę, by "odwoływać zimę" razem ze słuchaczami radia Eska, którzy wycieczkę w gwiazdorskim towarzystwie wygrali w konkursie antenowym. Piosenkarka uświetniła jeden z pierwszych wieczorów na wyspie swoim koncertem.

15-latka od początku kariery raz na jakiś czas spotyka się z krytycznymi uwagami na temat swojego wyglądu - że zbyt odważnie, za "staro" itp. Tym razem Roxie postawiła na odjechaną fryzurę, która świetnie oddaje klimat egzotycznych wakacji!

Roksana Węgiel szaleje na Dominikanie w dwóch różowych dobieranych warkoczach z przedłużonymi włosami! Wygląda SUPER, choć... w życiu nie poznalibyśmy jej na ulicy!

Widzicie inspirację Małgorzatą Rozenek sprzed kilku miesięcy?

NAJNOWSZE