Roksana Węgiel - zarobki

i

Autor: Akpa, https://www.tiktok.com/@zurnalista.pl/video/7209642987419208965?q=%C5%BCurnalista&t=1678710194167

Roksana Węgiel opowiedziała o swoich zarobkach. Nie wszyscy wierzą w jej szokujące wyznanie

2023-03-13 15:38

Kariera muzyczna Roksany Węgiel błyskawicznie przyniosła jej ogromne zarobki. Młoda gwiazda tłumaczy jednak, że musiała ciężko pracować na swój sukces, a pieniądze nie spadły jej z nieba. Roxie postanowiła też podzielić się ze swoimi fanami tym, kiedy zarobiła swój pierwszy milion oraz jak zmieniło się jej życie od tego czasu.

Zarobki Roksany Węgiel interesują przede wszystkim jej fanów. Młoda wokalistka postanowiła podzielić się z opinią publiczną tym, jaki stosunek ma do pieniądza i kiedy udało jej się zarobić już swój pierwszy milion. Roxie rozpoczęła karierę jeszcze jako dziecko. Zwycięstwo w The Voice Kids, pierwsze miejsce na Eurowizji, koncerty, współprace i coraz większa rozpoznawalność pozwoliły młodej wokalistce realizować swoje pasje. Spełnianie marzeń przyniosło jej nie tylko satysfakcję, ale również wysokie zarobki, dzięki którym mogła nadal się rozwijać. Roksana Węgiel zdradziła, że udało jej się zaoszczędzić ogromną sumę, która pozwoli jej na zabezpieczenie swojej przyszłości. W podcaście Żurnalisty opowiedziała m.in. o kulisach kariery w tak młodym wieku, a także zdradziła, kiedy zarobiła swój pierwszy milion.

Chłopak Roxie Węgiel chciał być aktorem. Tak wyglądały jego początki

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Roksana Węgiel - zarobki

Młoda gwiazda przyznała, że bardzo szybko dorobiła się wielkich pieniędzy. Wokalistka zdradziła, kiedy na jej koncie pojawił się pierwszy milion. Roksana Węgiel, w programie Żurnalisty, przyznała, że tzw. bańkę udało jej się uzyskać w wieku 17 lat.

Ucieszyłam się. Nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie.

Roxie opowiedziała o tym, na ile jej życie zmieniło się od tamtego momentu.

Młodszy brat Roksany Węgiel robi furorę! Potrafią to tylko nieliczni

Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet.

Choć Roxie zapewniła, że pieniądze nie są dla niej najistotniejsze, to nie każdy w to uwierzył. Pod fragmentem z jej wypowiedzią pojawiło się sporo komentarzy, w których fani sugerują że wokalistka kłamie.

Mieć bańkę na koncie i to nie jest przełomowy moment w życiu ? 😳 Kupisz za to mieszkanie, auto więc nie jest to przełom?

Praktycznie każda "bogata" osoba mówi że dla niej pieniądze się nie liczą 😅

ciesze sie ,ze jej sie uklada,ale dlaczego oni wszyscy klamia,ze hajs niewazny itd,robia to dla hajsu przede wszystkim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE