Roksana Węgiel: Ile zarobi na koncertach? Sporo, ale nie ma dostępu do własnych pieniędzy?

2019-05-26 10:05
Roksana Węgiel
Autor: PHOTO TOMASZ RADZIK SUPER EXPRESS

Roksana Węgiel rusza w trasę koncertową. Ile zarobi za każdy występ? Podobno będzie to niemała suma, ale swoich pieniędzy młoda artystka jeszcze długo nie zobaczy! Rodzice, którzy zarządzają jej majątkiem, nie pozwalają Roxie korzystać z własnych, ciężko zarobionych pieniędzy? Sprawdźcie szczegóły na temat zarobków Roksany Węgiel!

Roksana Węgiel jest bardzo zapracowaną młodą artystką. Od kiedy wygrała The Voice Kids, a potem Eurowizję Junior, Roxie cały czas konsekwentnie pracuje na swoją muzyczną reputację. Mimo, że ma dopiero 14 lat, już wydała kilka dobrze przyjętych singli. a w wakacje ma ruszyć w trasę koncertową! W wakacje - bo przecież młoda artystka wciąż się uczy, więc nie może pozwolić sobie na koncerty w czasie roku szkolnego.

Roksana Węgiel ma ponoć nieźle zarobić na swoich letnich koncertach niemałą kasę. Jednak, jeśli wierzyć w doniesienia jednego z tabloidów, rodzice nie pozwolą, by wydała swoje ciężko zarobione pieniądze na przyjemności. Przynajmniej nie w najbliższym czasie!

Ile zarobi Roksana Węgiel na swoich koncertach? Fakt podaje, że będzie to co najmniej 400 tysięcy złotych!

Ma latem zaplanowanych już 20 koncertów, a to na pewno nie koniec. Za każdy występ liczy sobie 20 tysięcy złotych

- mówi osoba z branży muzycznej, cytowana przez Fakt. Roksana Węgiel nie może jednak sama decydować, co stanie się z jej pieniędzmi. Przynajmniej nie przez najbliższe niespełna cztery lata. Jej pieniędzmi na razie zarządzają rodzice.

Odkładają wszystko na konto oszczędnościowe, do którego Roksana dostanie dostęp, gdy skończy 18 lat

- podaje informator Faktu.

Trzeba przyznać, że Roxie ma mądrych rodziców, dzięki którym może daleko zajść!

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Autor: WBF Roksana Węgiel
NAJNOWSZE