Roksana Węgiel emanuje szczęściem z ukochanym. Na Malediwach nie szczędzą sobie uczuć!

Roksana Węgiel
Autor: ESKA // Instagram Roxie Węgiel

Po wydaniu singla Ciche szepty i imprezie urodzinowej pełnoletnia Roksana Węgiel wybrała się na pierwsze dorosłe wakacje ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem. Para postawiła na Malediwy, skąd regularnie raczy nas przepięknymi widokami i miłosnymi kadrami. Wokalistka ani przez moment nie ukrywa, że jest bardzo zakochana.

Roksana Węgiel korzysta z życia garściami. Wokalistka chwilę temu dołączyła do grona pełnoletnich obywateli naszego kraju i już postanowiła udać się na pierwsze wakacje ze swoim ukochanym. Po wydaniu singla Ciche szepty, który zapowiada jej drugi długogrający krążek 13+5, gwiazda poleciała na Malediwy, skąd wspólnie z Kevinem Mglejem raczą nas przepięknymi kadrami. Roxie nie ukrywa, że jest bardzo zakochana w 26-letnim autorze piosenek, z którym współpracowała nad brzmieniem nadchodzącego albumu. W rozmowie z ESKA.pl przyznała, że nie przejmuje się opiniami internautów dotyczącymi jej relacji.

Jak czytam komentarze, że ona jest za młoda, on jest za stary, scyzoryk mi się w kieszeni otwiera - przyznała wprost.

Artystka dodała też, że nie dogaduje się z chłopakami w swoim wieku, stąd wybór starszego o osiem lat od niej partnera. Szczerość uczuć potwierdzają najnowsze zdjęcia pary z Malediwów. 18-latka przyznała, że życzy każdemu takiego chłopaka, jakim jest Kevin.

Roksana Węgiel całuje Kevina na prywatnych zdjęciach. Wygląda na nich jak księżniczka!

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Roksana Węgiel z chłopakiem

Gwiazda i jej ukochany ładują akumulatory przed intensywnym czasem na Malediwach, skąd raczą nas uroczymi relacjami. Wokalistka zamieściła na swoim profilu liczne zdjęcia z Kevinem i nie tylko. Te z partnerem opatrzyła jednak przepełnionymi miłością opisami. Fani nie kryją zachwytu obecnym wyglądem idolki i życzą jej oraz Kevinowi wspaniałego odpoczynku. W końcu już w marcu Roksanę czeka dużo pracy. W tym miesiącu ukaże się bowiem jej płyta 13+5.

Roksana Węgiel z chłopakiem
Autor: screen z Instagrama Roxie Węgiel
Roksana Węgiel z chłopakiem
Autor: screen z Instagrama Roxie Węgiel
Sonda
Śledzisz karierę Roksany Węgiel?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE