Wersow, Friz

i

Autor: Screen/Instagram/@wersow Pierwsze urodziny Mai

Dzieci gwiazd

Roczek córki Friza i Wersow. Przesłodka impreza urodzinowa i szalone stylizacje

2024-06-24 11:14

Friz i Wersow, para polskich influencerów, rok temu doczekała się przyjścia na świat swojej córki Mai. Teraz zorganizowali jej pierwsze urodziny w oryginalnym, bajkowym stylu. Takiej imprezy i outfitów nikt się nie spodziewał.

Friz i Wersow to jedna z najpopularniejszych par w polskim internecie. Od lat tworzą kontent, który elektryzuje młodych użytkowników internetu, a ich działalność przynosi im niemałe zyski. Weronika Sowa i Karol Wiśniewski mają nie tylko udane życie zawodowe, ale także prywatne. Ponad rok temu poinformowali swoich fanów o ciąży.

Maja przyszła na świat 19 czerwca 2023 roku i od tamtej pory dumni rodzice chętnie publikują materiały z życia rodzinnego. Teraz, gdy dziewczynka skończyła rok, nie obyło się bez hucznego przyjęcia, które pomogła zorganizować im specjalistka od tego typu wydarzeń, Żaklina Ta Dinh - była uczestniczka programu "Top Model".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzieci gwiazd, które poszły w ślady rodziców. Talent mają we krwi [GALERIA]

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Pierwsze urodziny córki Friza i Wersow

Jeszcze niedawno Wersow chwali się w sieci ciążowymi krągłościami, a teraz wraz z Karolem świętują pierwsze urodziny Mai. Młodzi rodzice postawili na motywy zwierzęce i nie tylko, ponieważ nie zabrakło "owocowych" kostiumów.

Maja kocha owoce, więc wszystko jest w klimacie właśnie owoców, zwierzaków, jak widać też po talerzykach. Dodatkowo dzisiejsza impreza będzie imprezą przebieraną

- zapowiadali wcześniej rodzice Friz i Wersow.

Maję przebrali za pszczółkę, co oczywiście jest nawiązaniem do postaci z popularnej dobranocki "Pszczółka Maja". Karol, na tę wyjątkową okazję założył strój rybki Nemo, natomiast Weronika przebrała się za arbuza.

Fani wyrazili swój zachwyt nad urodzinami Mai i pochwalili pomysł zrobienia przebieranej imprezy: Przesłodko wyglądała w tym stroju pszczółki / rzesłodką tworzycie rodzinkę! Widać, że bardzo kochacie Majusię. Będzie miała super wspomnienia z dzieciństwa / Ale cudownie wyglądacie!