Robert Pattinson odkupił od złodzieja... własne buty! Były aż tak cenne?

2020-02-27 13:03 kp
Robert Pattinson
Autor: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Jak każdy z nas, również Robert Pattinson ma swoje ulubione elementy garderoby. Aktor ma jednak za sobą przykre doświadczenie - pewnego razu został okradziony... z ukochanych butów. Nie było innego wyjścia, jak tylko szukać podobnych. A że Robert znalazł jakiś czas później właśnie TĘ parę... Decyzja była łatwa i szybka!

Światowe media plotkarskie regularnie obiegają kolejne informacje o włamaniach do domów gwiazd. Mimo najlepszych zabezpieczeń i ochrony znajdują się włamywacze, którzy próbują okraść bogatych celebrytów. Ich wysiłki najczęściej kończą się szczęśliwie dla gwiazd, a przestępcy trafiają do aresztu.

Czasem do niebezpiecznych sytuacji dochodzi poza domami gwiazd. Najgłośniejszym przykładem ostatnich lat był napad na Kim Kardashian w Paryżu, kiedy to złodzieje związali ją i okradli w hotelowym pokoju. To jednak sytuacja ekstremalna. W tegoroczne Walentynki ofiarą rabusia padł też Harry Styles - napastnik groził mu na ulicy nożem i żądał pieniędzy.

>> Harry Styles naprawdę kocha Micka Jaggera. Po napadzie zatrudnił jego ochroniarza!

Robert Pattinson i deal ze złodziejem

"Przygodę" ze złodziejem ma też za sobą Robert Pattinson. Aktor zdradził w ostatnim wywiadzie, że został kiedyś okradziony z... ukochanych butów Palace Skateboards x Adidas Originals. Pożegnanie z butami nie było jednak ostateczne. Robertowi bowiem udało się później od złodzieja odkupić!

Świeża para pojawia się tylko co osiem miesięcy. Raz mi je ukradziono, ale widziałem je na eBayu i wiem, że odkupiłem je od złodzieja. Mam powiadomienia, kiedy są sprzedawane. Wkrótce będę właścicielem każdej istniejącej pary.

- oznajmił Robert Pattinson.

Co za deal!

Robert Pattinson
Autor: Stewart Cook/REX/Shutterstock/EAST NEWS
NAJNOWSZE